1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Blog: Mide bulantısına benzeyen tanımlanamaz nesne?

1. Anonymous

Anonymous Guest

Ne kadar alsamda geri ödemedim hep borçlarımı. Tefecim sen olduğun sürece borç almaya mahkumum ben. Yada vermessen artık borç, son borcumu vermem bende. Peşime mürekkebi takarsın, kırar parmaklarımı kalemin.

Altı buçuğu kimse bilmez, sen dahil. Ama artık bilmen gerekli;
    Güneş açar. Güneş açar ve ben uyurum. O daha güzel, daha benim olan hayallerime giderim. 6.30'dan öncesi o kadar siyahtır ki. Gözlerimi kapattığım zaman bile o kadar siyah değildir. O yüzden beklerim altı buçuğa kadar. Güneş açar ve ben giderim hayallerimi karanlıktan korumak için.

Oradaydım, vakit geldi ve ben gittim. Arkama baktım, X ışını gözlerimi alıyordu. Köprünün altını da gördüm. Ama sen köprüye baktın mı göremedim. Bulanıktı, keşke daha net olabilse dedim. Sular beni köprünün karşısına sürükledi. Yine baktım. O camdan, karşıdan karşıya baktım. Karanlıktı. Ama keşke o ayrılık saati altı buçukta olsaydı. En azından bu sefer arkama baktığımda karanlık yerine seni görebilirdim.

Begüm`e itafen.

2. Morwena

Morwena Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ağlamadan ayrılık olmaz, hatıralar uslu durmaz, kalanlar gideni gönlünde taşır, aşk sevene yük olmaz, biz böyle bilir böyle yaşarız.

3. SilenTT

SilenTT Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    kayra off topicin aranılan adamlarından oldun :) bence bi modluk başvurusu yap :twisted: