Eğer silk yüzünden charınız banlandı ise.Paypaldan yapacağınız bir işlem ile tekrar charınıza kavuşabilirsiniz.Resimleri inceleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz
Kolay Gelsin
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Alıntıdır...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
en son resimde sro****.com yazıyor bu reklama giriyor siteden banlanmak istemiyosan onu kaldır hemen ben uyarıyım

1.sitede baska sitelerin reklamını yapmak yasaktır alıntı yapılıncada alıntı die yazılır emege saygı!

yok paypal engellemişse mesela kredi kartınla silk falan alıorsun sonra block lanıo charın paypal yuzunden ondan sonra bu şekilde açıcaksın işte cogu kısının paypal yuzunden charı block yedi

Sarı_Kedi demiş ki:
en son resimde sroplanet.com yazıyor bu reklama giriyor siteden banlanmak istemiyosan onu kaldır hemen ben uyarıyım

1.sitede baska sitelerin reklamını yapmak yasaktır alıntı yapılıncada alıntı die yazılır emege saygı!
hmm bende baktım şimdi o siteye arkadaş siteyi buraya taşımış diğer başlıklarda da kahvekeyfi

Sarı_Kedi demiş ki:
en son resimde sro****.com yazıyor bu reklama giriyor siteden banlanmak istemiyosan onu kaldır hemen ben uyarıyım

Sende maşşallah yani hiç reklam yapmıyorsun ... Zuhaha ona diyeceğine sen yorumundaki '' sro*****.com '' ibaresini kaldır .

Lord_Serkan demiş ki:
Sarı_Kedi demiş ki:

Sende maşşallah yani hiç reklam yapmıyorsun ... Zuhaha ona diyeceğine sen yorumundaki '' sro*****.com '' ibaresini kaldır .
wallaha dogru diorsun :mrgreen: ben editledim sende editle

Yukarı Alt