Yaklaşık 4-5 aydır girmediğim charıma geçen günlerde girmeye çalıştığımda girmedi. Joymaxın sitesine girdiğimde ise charımın blocklandığını söylüyordu. (Banlanma değil) Bunun sebebinin ne olduğu bilmiyorum. (Silk alımı değil bunu biliyorum) Charımın blocklanma nedenini nasıl öğrenebilirim? Ve charımı açtırabilir miyim? Eğer bir yolu varsa baya uğraşacağım çünkü char iyi bir chardı. Bilgisi olup da yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

Ya bende uzun süredir girmiyorum fakat ben Joymaxın sitesinden tüm charlarıma girebildim . ^Üçünede zamanında 1000 silk yüklemiştim toplamda 3000 silk ediyor bence silkle alakası var dün girdim bakıyım bloklanmış mı diye aynen duruyordu karakterler buradanda görebilirsiniz en son giriş zamanımı 2010 martta girmiştim galiba en son karaktere rev6dan bile silinmiş gerisini siz düşünün

Benim de 2 charım vardı birinde silk vardı. O char duruyor. Diğer charda silk yoktu ama silkle alınan itemler vardı. Blocklanan char o işte. Bir şekilde tekrar açtırabilir miyim, bir yolu var mıdır?

A

Anonymous

Guest
bloklanan charı açtırman mümkün gamebayii ile irtibata geçmen gerekir onların joymax ile bağlantıları var eğer sorunu öğrenir ve gerekli işlemleri yaptırırsan charını açtırabilirsin
tabi bu işlem joymax tarafından ne karşılıgında istenir orası ayrı :D
charının neden banlandıgını oyuna girerken aldıgın hatadan anlayabilirsin charın neden blocklandıgı orda yazar

CappaBaron demiş ki:
bloklanan charı açtırman mümkün gamebayii ile irtibata geçmen gerekir onların joymax ile bağlantıları var eğer sorunu öğrenir ve gerekli işlemleri yaptırırsan charını açtırabilirsin
tabi bu işlem joymax tarafından ne karşılıgında istenir orası ayrı :D
charının neden banlandıgını oyuna girerken aldıgın hatadan anlayabilirsin charın neden blocklandıgı orda yazar
sağol

Yukarı Alt