arkadaşlar oyuna bugüm başladım ve nasıl stat versem bilmiyorum yardımcı olabilecek ?

JetHomme demiş ki:
Blader olacaksan full str vericeksin.

Build olarak Blader dediğin tank olur. O yüzden Bicheon Fire Cold yap derim.
Evet Blader Str Olur 3-0 Str Vericeksin Ve Arkadaşın dedigi gibi Bicheon - Fire - Cold Yap El yakman Fire olsun ama Blader Acma Derim Yeni Basladıysan Wizard ac =)

str3 ınt 0 vermelısın ve fire ımblue yap yanı elyakması cold defansın olacaktır fıredekı defanslarla beraber pwp de daha dayanaklı car olur +8 +9 blade kalkan olursa yatırmaları senı zorlasacaktır ...

ThePrestige demiş ki:
Bence de lightingsiz blade'e tank denemez.
Lightsız bladee tank denmez mi? =) Lightın getirisi ne tank olma adına? koşma mı? azıcık bi parry ratio mu? Tmm bu işler zevk meselesi ama Light int charlar için var blade charı fire light yapmak sp cimriliği ve kolay kasma amacı demektir tank filan olamazsın blade dediğin fire cold blade olur =)

Marashell demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Blader olacaksan full str vericeksin.

Build olarak Blader dediğin tank olur. O yüzden Bicheon Fire Cold yap derim.
Evet Blader Str Olur 3-0 Str Vericeksin Ve Arkadaşın dedigi gibi Bicheon - Fire - Cold Yap El yakman Fire olsun ama Blader Acma Derim Yeni Basladıysan Wizard ac =)
Oyuna yeni başlayan adama hem eu hem de int char önermek? =) ben olsan 5 gün sonra bırakırım oyunu =)

Yukarı Alt