Şu Mantığı Kınıyorum..

Şu Char Çok Güzel Neden Tek Atıo
Örneğin:Eu Charlar=> çıkıp tek atabilirler ama en ufak bi disablede yatarlar.aha Yere yattı aha stun yedi geri gitti faln zevki yoktur.

Fakat

China Charlarda: damageleri eu kadar değildir defansı daha iyidir denilebilir özgür kıyafet seçimi ve pvpde yere yatırdığında az kalan canını kurtarma stun atma Aaa Stun Yedi Ahaha Yere Yattı gibi zevkler mevcuttur

Kısaca Soruna CEvap Vereyim Milleti Kesmek istersen Rogue.Pvpden Zevk Almak istiosan Bladeri aç

dün bi pvp seyrettim 64+ blader ile 52+ bladerin pvp si ikiside en az yarım saat pvp yaptı(lvl farkına göre) en sonunda düşük olan event yazısı gelince evente gitti damage çok düşük efans abartılı buda biraz kötü
not=düşük olanın kalkanı ve bladesi +3 dü
benim charım ise dagger full str nin avantajları var
istersen anında desperate ile full int atağı kazanabilirsin(yanında full int yatıcılığı)
aynen bi seri katil yakalanırsa zükerler ama yakalnamssa züker ayrıca görünmezleri görmesi var son zmnlarda pk2 ile herkezde var ama olsunher zmn pk2 yok
ikisde güzel ama bi süre sonra bladenin düşük damagesi seni sıkabilir ve kızdırabilir

artık bladenin damage o biçim az defans da bi hayli fazla olayı çok yok.. özellikle damage bakımından 73lük comboyla defans indiriyor ve yeni gelen skille gayet çok damage atabiliyor...(20lvl skilli)

hitful demiş ki:
peki nasıl rogue 90 cleric 90 bard 10 yapıosunuz??? toplamda 190 oluo..
öyle olmuo rogue 90 clerik 80 de kalıyo bard 10 da kalıyo bence hclerik gitcekseniz bard 10 lwl hiç değmez ztn %20 mowing speed werio ve clerik 80 de kalıyo 90 a doru olan skiller hem açılmıo hm uplanmıo. clerik gitcekseniz rogue 90 clerik 90 olcak ve paranız sağlamsa drug of wing alcaksın 90 k ya
ama bu devirde clerik çar kasmak için paranın iyi olması gerekio ben rogue + clerik tercih ederim nasıl olsa full pt de kasabiliyorsun avrupa çarlarda ama rogue+bard da güzeldir noise fln war onlar seni biraz rahatlatır kendin de kasabilirsin çok seri kasarsın çürkü xbowlardan bahsediyorum .. xbowlar hem seri kasılıor bi de bunun yanına bardın hızlı koşma awantajları eklenince acayip seri kasma olanağı sunuyor. eğer ben mob düşmanıyım diorsan rogue+bard git ama ben pwp lerde çok güçlü olcam kasmaya da sabrederim dersen clerik git derim bu arada önceki msjlardada yazdım ben çin çarları tercih ederim ztn avrupalar geldi geleli oyunda zevk kalmadı ilk kim dalarsa pwp de o kazanıo çok sıkıcı olmaya başladı bence oyunda önemli olan tek atmak deil ölümsüz olmaktır.biraz konu dışına çıktı ama illa eu olcam diosan 2h sword4 ewer derim ama illah china olacam diosanda Blader derim karar senin benden bu kadar herkese teşekkürler. :coffee:

chine charları savunan arkadaşlara sesleniyorum pvp de warrior rogue 10 numara chardır 100 kapışmadan max 7-8 inde yatar yanlız yapılandırmasında çok sp gerektirir bence roguenin yanına warrior aç hem pvpde yatmazsın hem uniqlerde sorun yaşamazsın ff olunca kimse seni yatıramaz garanti veriyorum

Dagger kombolarının altından kalkabilen iki karakter vardır.Biri bladerdır; oda bir-iki block koyarak ve str olmanın avantajıyla kıvırır.Diğeri ise Cold Glavierdir.Oda hp fazlalığı ve kombolarrı önceden kestirebilirse snowuyla yırtar.Ama akıllı bir rogue kullanıcısı warrioru bile parmağında oynatır :)

Yukarı Alt