1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Blader la ılgılı

1. Anonymous

Anonymous Guest

arkadasalr bn str blader actım garmet gıyıyorum fakat el yakma ıle ıılgılı bır turlu karar veremedım kımılerı ates ver dıo kımılerı buz ama bn buz verdım ama sp farm yaptıgım ıcın buz 7 lvl onun ıcın fıre a donebılırım bazıları buzla daha dayanıklı olursun dıolar lutfen yardımcı olun buzmu fıremı

2. Ottoman

Ottoman Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fire ol cünkü buz artık o kadar önemli deil bazı stonelerle dondurma ve yavaşlatma etkisi 0 a indiriliyor.
    fire buzdan daha güclü blade'de glavie ye göre az vurdugu için biraz daha fazla vurursun fire ile
    cabuk kasarsın

3. Raay_jovan

Raay_jovan Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana kalırsa hemen fireye dönmelisin neden diyecek olursan, 80 açılmadıan önce 70 lv kadar cold cok iyii bir siilkdi ama 80 acıldıgı icin full farmı ve bluue adamlara işlemiyor yuzukler blue bastı anda cold dan kurtulmuş oluyor hem coldun damgesi daha düşüktür ve daha az vurur ama fire cok saglam ve bladenin ana sikilde biride fire dir bichon dan sora

4. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fire ol cold gereksiz zaten fogs tabletiyle herkes takilarina ice resistance basti kmse donmuo + damageleri az + zaten yatir batir bladenin can damari bu skillde dondurmaya gerek yok adami :lol: zaten yerdeyken donmaktan beter oluolar :lol: :lol:

5. _EvAnEsCeNsE_

_EvAnEsCeNsE_ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi glavie ama sen madem bladersın ole kal o zaman fire e wer bak herkeş ole demıs sen fire wer we kral ol sora sp farm yaparsın cold a da yuklenırsın

6. TheMyth_

TheMyth_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci Olmaya Çalışıyorum...
    ben derim 80e kadar fire sonra farmla colda 2 imbue git bence Wink (80den sonra 2 imbue) tabi sp ne kıyabilirsen :mrgreen:

7. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kisisel yorumun tabi bu senin ama en iyi blade :lol: herkezde bilir bunu neyse

coldu acmak yerine pacheonu acmak daha mantikliydi europe gelenekadar.cunku mavi kustan gelen attack rating bladeyi tam bir olum makinasina cewirmekteydi fakat europe gelmesiyle colda gelen 2 dk boyunda damageler %50 manadan gitmesi isi olayi deistirdi baya bi.185 phy defans + 2 dk boyunca %50 az damage yeme isi coldun onemini baya bi arttirdi ama tabi karar senin cok wurmak la az damage yemek arasinda bi secim yapman gerek ama bence hala cold gerekiz bi blade icin zaten 1050 -1100 arasi phy defans oluyo 80 olunca yani phy defans ucuk bi sewiyede butun charlardan daa cok.colddaki defans skili geereksiz kaliyo zaten hicbi str char bladeyi kesemez bunu herkes bilir aama su %50 az damage isi baya etkili olsada 80 lvl bi bladeyi pvp de yatirmak zaten imkansiza yakin we bide o skili acmaya gerek olrmu bilmiorm.ama attackin artmasi icin pachemonda kus + pasifi acmak cok etkili damageleri baya bi arttiriyo tabiki bladeye en gerekli olan seyde damage oldugu icin pacheonu ac diyorum ben.cold imbuesine gelince tamamen gereksiz bisi bahsetmeye gerek duymadim bile :lol:

8. Ghost Spy

Ghost Spy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    fire diom kompozisyon yazmıom :mrgreen: çok uzatmışın ama katılıom

9. LiFeGuaRD

LiFeGuaRD Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kop kop kop +1 muhahaha zuhahaha cold açarsan 70e kddr herkesi yıkarsın tabe adam sana gıcık olup fogs basmassa 70den sonra tekbir allahu ekber herkes fogslu nanay yawrum sen seç :)

10. BuGRaS

BuGRaS Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ps
    şöyle bir fire blader yapılandırması olsa.. eskiden var dı sık kullanılara eklemiştim ama acılmıyo artık malum eskiden di

11. Hastalıklı_İnsan_V.2

Hastalıklı_İnsan_V.2 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Döşemeci :D :D :D , Her türlü halı kilim trawel :P
    1 sene önce sorsan kesin buz derdim ama şindi kesin FİRE

12. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    blade cold olur neden dersen zaten yavaş kesiyorsun, yaratıkları dondurman lazım ayrıca pvp de cold muhteşem etkilidir.

cold reduce yaparsın diyenlere inanma koca serverlada onu yapan ve sana denk gelen 1 kişi bile olmaz.

yıllardır sro oynarım full str garment glavie cold sabittir Cool

13. RyuKenJin

RyuKenJin Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence fıre vur blade az damage koyuyo en azından bırazda oolssa damage yukseltmıs olursun...
    extra bey sana gelınce glavie zaten ıyı damage koyan bır char dogru dıosun pvp lerde cold cok ıyı ama herkes yuzuklere vs. vs. status basacak cold hayal olcak :lol: bende glavie imbue olarakta fireden vaz geçmem sabit Cool

14. Liu

Liu Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite>>KTÜ-İTÜ-9 Eylül
    okan abinin dedıgı gıbı cold 4ever yanı

15. RoyFokkerr

RoyFokkerr Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu forumda biri bise yazmıstı cok hosuma gitmisti ondan bi alıntı yapacam :mrgreen:

Cold bezdirir , Fire öldürür :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: