1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

Blade'den Bow'a Dönüş Yoruma Açık...

1. CaRTMaNN

CaRTMaNN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Titanda kastığım carımı bowla takas edeyim dedim ama malesef 1 tane char bulamadım oyüzden işimiz curt heartlara kaldı bundan dolayı tedirgin olduğum bazı konular var bildiğiniz gibi bow skilleri blade'ye nazaran daha fazla sp istiyor o yüzden blade skillerimi geri alıp bow ile örtüştürebilirmiyim diye düşünüyorum, charım 58 lvl bunuda belirtiyim birde bir site vardı upladığınız skillerin kaç sp istediğini size gösteriyordu o siteyi yazarsanız mutlu olurm bana bu sitenin yararı şu açıdan olucak tüm upladığım skilleri ekleyip çıkan sonucu %80'ni bulucam bu bow skilleriyle örtüşürse bladeyi geri alıcam lütfen yardımcı olun ... :|

2. iNFeCTioN

iNFeCTioN Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lv kaç ağa

3. Absence

Absence   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Pm den gönderdim

4. SuperStarDeejay

SuperStarDeejay Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu durumda rahat dönebilmen için önce güzel bir gapa girip sp kasman lazım. Lvl in düşük olduğu için daha mastery lvl hakkın var. Rahat dönersin yani. Önce biraz sp kas sonra bowun gerekli skillerini aç mesela 31 skili anti devil bow serisi vs. Sonra yavaş yavaş blade skillerini kaparsın.

5. Optimus Prime

Optimus Prime Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önce gerekli curst heartı topla daha sonra sp ni kasmaya başla bide silk lazım sana premium veya sp scrool al.Yoksa çok kötü olur ben denemiştim yarıda kalıyor.Mesela benim çhar 64 lwl di edimularda kasılırken bowla dalıyordum yanıma yaklaşınca blade ile dalıyordum :mrgreen:

6. CaRTMaNN

CaRTMaNN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Hahaha ilginçmiş :D

7. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Bence en baştan plus al.Sonra sp ticket al.(Alırsan bayağı bi kolaylık olur :thumbsup: )Sonra charla curst heart topla .Hesapla bakalım kaç tane curs heart lazım.Sen curst heart toplarken char lv atlarsa(ki kesin atlıcak) blade skillerini felan uplama.Düşük damage atarsın ama yinede verme.Bunun için 4-5 lv düşüklere koy.Eğer yapamayacaksan en baştan bow char aç :lol: :popcorn: