Arkadaşlar BNS başlayacak olan var mi? Oyunun open betası 18 inde açılıyor.
Guildimize aktif oyuncu arıyoruz bilginize.
Exodus.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Vindictus'a benzettim , pek beğenmedim o yüzden.

Hadi başlayalım , cidden iyiymiş dedirtecek bir videosu var mı ? Tanıtımı vs ona göre inceleyelim.

Internette sürüyle videosu var ama izlediğim videolar hep korece oldugu icin izledigim şeyi birdaha bulmak zor oluyor :(
Ama oyun istediğin herşeyi sana veriyor. İtemlerin etkisiz oldugu 1v1 / 3v3 arenalar . Open world pvp vsvs.
Benim hoşuma gitti açıkcası. Cabal 2 hayal kırıklığından sonra iyi gelecek gibime geliyor ^^

Arkadaşlar oyuna başladım . Açıkcası combo lar skiller . Oyun aşırı derecede güzel grafik olarakda aynı şekil. Güzel olan yanı daha 13 lvlim dungeonlarda karşıdaki bossun skillerini bloklaman falan gerekiyor bildigin yetenek üstüne kurulmuş oyun . Herkese tavsiye ederim. Örnek verirsek öyle kombolar varki kendimi bundan 10 sene önce m.k da fatality yapmaya calişir gibi buluyorum bazen :)))

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
arkadaşlar başarısız sro private döneminden sonra para vereceksem adam gibi bir oyun oynayayıma döndüm. Blade and soul aylık mı nedir ücreti paketlerde neler var vs anlatabilecek var mı? ve bende i3-330m ,2gb gt335m, 8 gb ram, 120 gb ssd harddisk var destekler mi ne düzeyde oynarım

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Gerekli bilgilendirme olursa bana uyuyorsa baslama dusuncem var ama bana uymasi lazim.sorularimi cevaplayabilirmisiniz.

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Ücretlendirmesi nasil aylik mi? 2 paket görüm avantajlari nedir?i3-330m islemci 8gb ram 2gb gt 335m ekran karti 120gb ssd harddiskle oynatir mi ne duzeyde oynatir?

Takımı
Fenerbahce
Oyun F2p yani ücretsiz. Gördüğün 2 paket seçeneğe dayalı ister alırsın ister almazsın. En önemlisi p2w olayı yok yani paranla ezip geçemiyorsun. Gerekli sistem gereksinimini bulabilirsin.

System Requirements
Minimum
Recommended
CPU Intel Dual Core / AMD Athlon 64X2 Intel Quad Core / AMD Phenom II X4
RAM XP : 2GB / Vista, Win7 : 3GB 4GB or above
Graphics Card nVidia Geforce 8600GT / AMD Radeon HD4600 nVidia Geforce 8800GT / AMD Radeon HD4850
Hard Disk 22GB 22GB or above
OS Windows XP (SP3) 32bit Win7 (64bit)
DirectX 9.0c 9.0c

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Hepsi iyi guzel de ekran karti dusunduruyor. Bir de o paketleri almak istesem avantajlari nedir ve deger mi yani

Takımı
Fenerbahce
Student Bundle paketinde 7 günlük premium sağlıyor. Oyuna öncelikli giriş ve ilk başta gerekli olacak olan oyun için ufak yardımcı itemler veriyor. İkincisi ise exp artırıcı, özel anahtarlar ( çıkan sandıklarda çok işe yarıyor ) 30 günlük premium gibi ayrıcalıkları var. Şahsi fikrim gereksiz olduğu yönünde. En azından şimdilik.

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Dun indirdim sabah kurulum.bitti sirin bir blade master actim oyuna girmeden ciktim cunku ise gitmem lazimdi donuste oynayacagim hao dayim bende uluturk nick

Takımı
Fenerbahce
Bilirim o duyguyu :) Bende ilk indirdiğim sabah kardeşime bırakıp çıktım ofise geldm. Oyunda konuşurz o halde. benimde nick Hyuanglasha

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Blade master dedim ama blade dancerdi yanilmiyosam kuyruklu kucuk yaratik

Takımı
Fenerbahce
Dancer iyidir. Pvpde iyiler. Aslında kişiye bağlı tabiki. Oyun tamamen kişisel beceri istiyor. Şunu alim bu güçlü o karakter daha güçlü vs. o tarz bir durum yok. Buda oyunun artılarından

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Ben yeni baslayacagim icin combo zorluk yilizina bakip actim aslinda elim alisana kadar kolay kombolu bir karakter ideal olur diye dusundum. Sro gbi mouse a dayali hareket sisteminden wasd sistemine ucup kacmaya x gibi tuslarla skil kombosu yapmaya geciyorum. Alismak zaman alacakti. En kolay goruneni sectim.

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Dancer iyidir. Pvpde iyiler. Aslında kişiye bağlı tabiki. Oyun tamamen kişisel beceri istiyor. Şunu alim bu güçlü o karakter daha güçlü vs. o tarz bir durum yok. Buda oyunun artılarından
Ard arda yazmis olacagim ama sormam gerek. Hani boyle tip dedigimiz ipuclari vardir ya onerileriniz neler. Ve ben para kazanamiyorum silver falan yok npc ye bir sey satmaya kalksam 1 diyor. Kombo konusunda saniyorum ki dogru seyler yapiyorum 1 bick fırlatma 4 kaldir 2 bicak saplama sec sol tik 3 kere sonra 3 yada 1 ilr isini bitir. Zarar gormeden indirme yolunu boyle buldum. Baska neler vardir boyle spesifik seyler, onerebilecegniz seyler neler

Yukarı Alt