arkadaşlar bildiğiniz üzere bicheona eurolardaki Rogue yada Wizarddaki gibi defanstan alıp damageye ekleyen skill geldi fakat colda verilmesine ihtiyaç duyulacaktır diye düşünüyorum yapılandırma nasıl olmalı??

yav burak blader tank chardır yav bı de ahkam kestın o aksam msnde bıseyden anlasan ııcım yanmıcak dıye cok tav oldum abı blader sonucta daha 2 aya kdr sen kotuluyodun :evil:

EnDZoNe

ne yatması yaf hehe 2 str ye yatmayan car 1vs 1 de fizik defansı 80 düşüyo diye yatarmı netice skill elinde istedigin zaman acarsin .. bi Nukerle pwp yaparken zaten defana bi zarri olmuyo fizik defansini düşürüyor sadece magic defansi sabit kaliyo

macrocheck demiş ki:
Blader ın kalkanı ve silahı iyi ise eski haliyle le de kesemeyeceği çar yok kesemese bile yatacağı çar yok ama yeni skill i basıldığı zaman yatma ihtimali var
sen hiç Wizard'a yatan blader görmemişsin o zaman.Keşke satmasaydım da pvp yaptığımda SS gösterseydim sana :)

konu cok sapmıs arkdslar :mrgreen: bnm takıldıgım olay buragın damage seven bı adam olması sadece bladern hareketlerının hosuna gıtmesı xD ama wizard itemleri iyi degilse tekte atamassa ıkı comboda da yatar ?!!!!!!!

EnDZoNe

wizart i cardan saymam parazit bi car bana gore .. wizartin olayi kalenin içine girip uzaktan bomba atmak gibi bişiy .. bless basipo 30 k nasil vurdum diyen wizart i fire wall acip skillsiz alirim .. bless skilse oda skill .. ayrica bahsettigin car job warlarda tam bi zombi gorevi yapiyor 80 lwl full farmlı iken birine 30 k vurup zuhaha diyicegine once 70 lwl adama tek critte neden yatiyorum die düşünürüm !!! bana gore parazit (parazitin sozluk anlamina bakalım ) bi çar dedigim gibi fire acik hiç bi çinli str ile pwp yapamaz (wizart zaten pvp yapamaz o ayri)

Bladeye o sklin gelmesi i oldu extreme bi skill ama i işe yarıo eyer yapılandrma istiosan 90 Bicheon 90 Fire 90 Lighting kalan 30 uda Cold o skll psh defansı düşürüosa Colddaki active buf (Soft Guard Of Ice) ve pasif skll dengelicektir eyer oda yetmez diosan %20 lik snow sheildi açarsın 30 lvl de açılan .. Kıyafetlerini iyi yapılandırırsan MP degerin snow sheilde + saglar yatmazsın..

benim greece de 53 lvl cold blade çarım var delikanlı olan bi eu çar gelsin yatırdın da görelim tabi freeezing stasus tan hareket edebilirse::::))))

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
EnDZoNe_ demiş ki:
wizart i cardan saymam parazit bi car bana gore .. wizartin olayi kalenin içine girip uzaktan bomba atmak gibi bişiy .. bless basipo 30 k nasil vurdum diyen wizart i fire wall acip skillsiz alirim .. bless skilse oda skill .. ayrica bahsettigin car job warlarda tam bi zombi gorevi yapiyor 80 lwl full farmlı iken birine 30 k vurup zuhaha diyicegine once 70 lwl adama tek critte neden yatiyorum die düşünürüm !!! bana gore parazit (parazitin sozluk anlamina bakalım ) bi çar dedigim gibi fire acik hiç bi çinli str ile pwp yapamaz (wizart zaten pvp yapamaz o ayri)
sanırım benm wizard rehberimi okumadın ben de seningibi düşünüyorum ama bazı durumlarda tek yemiyo hakkını yemeyelim

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
frost65 demiş ki:
benim greece de 53 lvl cold blade çarım var delikanlı olan bi eu çar gelsin yatırdın da görelim tabi freeezing stasus tan hareket edebilirse::::))))
o biraz fantezi bi çar ama dediği doğru ardı ardına combo koyup adamı status den çıkarmıyor zaten status 2 pille geçiyor blader combosundan kalıyor adam öyle hem de çok sık vurduğundan dondurma ihtimali yüksek. Fantezik bir arkadaş ama o çar damage vuramaz :?

Yukarı Alt