---27.11.2012---

daha denemedik indiriyoruz %10 korece korece oynucaz artık atomix p. server torrent buldum ama cbt2 şuan oyun torrent te cbt2 umarım fake değildir -.-"
--son durum--
dün gece çok pis uykum gelmişti açık bırakıp yatmıştım fakat %70 de ya elektrikler gitti yada birisi kapadı bilgisayarı yeni devam ediyorum.

---28.11.2012---

:mrgreen: Rus gibi Taş gibi Profilden fotoğraflar

1600x900 Spoiler

up resimler geldi koş fps ler 25-30 olarak akıyor ama ss çekerken bişilermi yapıyo bilemedim 15-20 akmış

Bunlara bakınca mükemmel kız istiyo insan dışarı çıkıp bakınca öyle olmadığını anlıyo.Bi de sol üsttekiler Hp MP ve diğeri ne? yukarı doğru ok işareti olan.

pessxxx demiş ki:
Bunlara bakınca mükemmel kız istiyo insan dışarı çıkıp bakınca öyle olmadığını anlıyo.Bi de sol üsttekiler Hp MP ve diğeri ne? yukarı doğru ok işareti olan.
blade & soul'da mp olayı yok yada force master da yok başka karakter denemedim henüz. mavi noktalar olarak gördüğün tabiri caizse Chi gücü :mrgreen: bazı skill leri daha güçlü vurabilmek için ve o skill leri kullanabilmek için bu chi gücünü bir skill ile dolduruyor. yeşil olansa olayın asıl meselesi hızlı koşma zıplama süzülme falan fıstık onun gücü ^^

tenpanter demiş ki:
@TanerUNER

Hocam sende var bir animecilik :D :D
3. resme bir daha baktımda o dirsekler ney öyle ya eekd1 dobok şart :mrgreen: animecilik değilde grafiğe önem veren birisiyim oyun cıksa cıkmadı gitti 3-4 yıldır bekliyoz hala gelcekte oynıcaz :starving:

Yukarı Alt