Beyler bnm wizardım var wizard cleric fakat pvp de pek iyi olmadığı için farmer kasıorum kendime birleri diyo blader kas birileri diyo bow kas benim her zaman gönlüm bodan yanaydı fakat şnu fark ettim ki serverin yarısı bow ve shield blade cok gusel duruyo charda blade efektleri de gusel sizce hangisini kasmalıyımve yan skilleri ne olmaı _?Farmer kasacağımiçin kesinlikle sp sıkıntım olmayacak görüsşleriniz için şimdiden teşekkürler

o zmn benden sana bir öneri blade bow fire kas :wink1:
manyak bişi oluyor hele kale savaşında benim charım ole 1vs1 de bladeyi aliom adam yerde kalenin tepesinde duruyorsa catır çutur yerde :D
sadece tek sorunun bi hizli kosma alirsin onada bi 250 k verırısn herhalde :wink1:

Bana göre ise en iyisi Full Str Bower (ama 5:1 str hybrid de olabilir) Pacheon+Fire+Lightning hem süper hem çok seri olur light ta hızlı koşmayı max. la fireın imbue su bnde 72 full str bower 2 skillde birde imbue black eagle kesiyorum(istersen satarım ama mastery sorunu var biraz hem force hem cold kapancak)

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
herculeschar demiş ki:
Beyler bnm wizardım var wizard cleric fakat pvp de pek iyi olmadığı için farmer kasıorum kendime birleri diyo blader kas birileri diyo bow kas benim her zaman gönlüm bodan yanaydı fakat şnu fark ettim ki serverin yarısı bow ve shield blade cok gusel duruyo charda blade efektleri de gusel sizce hangisini kasmalıyımve yan skilleri ne olmaı _?Farmer kasacağımiçin kesinlikle sp sıkıntım olmayacak görüsşleriniz için şimdiden teşekkürler
eğer pwp charı yapacağım diyorsan blader senin için iyi bir seçim fakat şöyle dez avantajları var
1-kasması cok zor olan bi char
2-100 ff için 1m skill kasman gerekli bow için 600k yeterli
3-ayrıca elinde en az +7 olması gerek cok sağlam damage vermesi için

benim sana pwp için tavsiyem bow-fire-force char açmandır bu sayada hem uniq hemde pwp kralı olabilirsin ayrıca belirttiğim gibi blader kadar kasması zor olmayan ve cok fazla sp istemeyen bir yapılandırmadır.

Ben hangisinin daha iyisi olduğu söyleyemem..Charı kullanmasını bilen kendi charı kingde yapar :wink1: Fakat şunu söyliyim herşey görsellik deil (= Bende blade diye delirirdim ama zahmetli bir char... Bowdada aynı zevki alabilirsin combo yok tamam.. Ama crital atabilme imkanı çok yüksek :wink1: Gönlün hangisinden yanaysa onu oyna.. Eminim hangisini oynarsan oyna 2sindede çok zevk alıcaksın... (=

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
fanatiksro demiş ki:
Ben hangisinin daha iyisi olduğu söyleyemem..Charı kullanmasını bilen kendi charı kingde yapar :wink1: Fakat şunu söyliyim herşey görsellik deil (= Bende blade diye delirirdim ama zahmetli bir char... Bowdada aynı zevki alabilirsin combo yok tamam.. Ama crital atabilme imkanı çok yüksek :wink1: Gönlün hangisinden yanaysa onu oyna.. Eminim hangisini oynarsan oyna 2sindede çok zevk alıcaksın... (=
arkadasa katılıyorum yeterki kullanmasını bileceksin

Episode demiş ki:
Paran yoksa iki charada başlama ^^
+654654564 :D super. ve dogru..

hangisinden keyif alıcaksan onu aç.. bowda glavierde bladerde pvp charı chin4eva 1 kere .)
Fire-Cold yap bladeside saglam olur bowuda saglam olur..
Fire Force Blader fena olur onda soyliyim ben denedim cok fena .)) zehirleri at sonra keyfine bak hesabı 1sey..
tbi adamın ynnda dier bu tip zehrleri yok eden pill'den yoksa tasıyanda pek yok ama King tabir edilen biri olacaksa herseyi tasır..

bu sacma konusmadan Anlıyacagın keyif icin oynuosun keyifine gore yap.. cunku zevk almadıın 1charla kingte olsan 1 sey anlamassın.. ama sevdiğin tipse farketmio gerisi..
bak elimde imkan war her sekil char kastırıp sp sorunsuz kasma srnsuz plvl yptırablirim ama 5-1 ypıorum blader nie ypmıorum zevk benim deil mi .P :):)

Kesinlikle Bow. Yapılandırması ise Pacheon Fire Light ben kendimde olduğu için sölüyorum 100 lv FFyim ve hem pvplerde hem uniqlerde gerekli verimi alıyorum çokta zevkli blade ise beni kesinlikle alamıyor tek şansı war oda cold açıp cold imbue kullanması.

Yukarı Alt