Blade Sahiplerinin k.çları zaten havada Bide bunu okuduklarında uzaya çıkacakları garanti...

abi ne yaptınız iyice gözden düşürdünüz güselim blade kulanan charı o kadar ki göğüsleri kabarmıstı okuyan bladeciler :D şimdi söndü havaları aa yapmayın arkadaslarr en iyi char bladedir değil mii hade hep birliktee ::D:DD :headbang: :lol: :headbang: :lol:

Gençleri yanlış yönlendirmemek lazım.
Blade bu yönden korkakların charıdır, kendilerini block + KD + ironwall shield ile ölümsüz ilan ederler, bi force glavier gelir, emperor ile 15k windless ile 15k ve storm cloud ile 12k vurmak üzere bladeri tabiri caizse .ötünün üzerine oturtur.Blade varsayımların charıdır, 1 block koyarsın 2 block koyarsın 3. de criti yersin. 1 kd yaprsın 2 kd yaprsın 3 de kalırsın.E bu durumda sun +7 üzeri weapon sahibi olmadıkça kimseyi de kesemessin.
Bu oyunu bilerek ve anlatarak oynuyorum.Bunun aksini de görmedim
90 lvl bir Force glavier olarak dediklerinize tamamen katılıyorum.Pvp yapmak bir sanattır ve sıradan olan şeyler sanat olarak nitelendirilemezler... Efsane olmak sıradanlıkları yeniden yaşayarak değil, sıradışılığı keşfederek olur.

yuh o kadr da dill Tmm blader çoq saqlam char ama sro nun kralı bow dur bunu herkes bilir benım de 82 lwl blader im var ama bow kraldır yiğidi öldür hakkını yeme ama bu bi gerçek silkroad da ewrope chınese farketmez herzaman str ye veren karakterler en güçlülerdir bu bi gerçek ama blade yi de kolay kolay kımse yatıramaz ben hatırlamıorm 1 vs 1 de bnı yatırn bı tek bow ile glavie zorluor :D bunları iyi okuyn abi tavsiyeleri :D

Bence Çoğu yanlış Bowcu bi kere sTr bladeyi hep alır bunu kabullen ve yaratık kesmedede alır sro da ki efsane charda sTr bow dur çünkü sTr bow hersaman ALAYINAGiDeR :wink1: :wink1: :wink1: !!!

Bi Kere yazdığın Çoğu şey yanlış sTr bow bladeyi pvp de ve yaratık kesmede her türlü yener ayrıca sro daki efsane charda FuLL sTr Bow Çünkü her zaman ALAYINAGiDeR

apohasan54 demiş ki:
yuh o kadr da dill Tmm blader çoq saqlam char ama sro nun kralı bow dur bunu herkes bilir benım de 82 lwl blader im var ama bow kraldır yiğidi öldür hakkını yeme ama bu bi gerçek silkroad da ewrope chınese farketmez herzaman str ye veren karakterler en güçlülerdir bu bi gerçek ama blade yi de kolay kolay kımse yatıramaz ben hatırlamıorm 1 vs 1 de bnı yatırn bı tek bow ile glavie zorluor :D bunları iyi okuyn abi tavsiyeleri :D
Katılıyorum

Sniker demiş ki:
Blade bu yönden korkakların charıdır, kendilerini block + KD + ironwall shield ile ölümsüz ilan ederler, bi force glavier gelir, emperor ile 15k windless ile 15k ve storm cloud ile 12k vurmak üzere bladeri tabiri caizse .ötünün üzerine oturtur.Blade varsayımların charıdır, 1 block koyarsın 2 block koyarsın 3. de criti yersin. 1 kd yaprsın 2 kd yaprsın 3 de kalırsın.E bu durumda sun +7 üzeri weapon sahibi olmadıkça kimseyi de kesemessin.
Bu oyunu bilerek ve anlatarak oynuyorum.Bunun aksini de görmedim.

ayrıca bunada katılıyorum çok mesaj attım ard arda ama kanıt bu

bunu yorumlar dizisini yazan arkadaş ya oyuna yeni başlamış yada sro dan bi haber.Kardeeeeş burası sro bölümü ko değil:P

blade yatmaz , yatıramaz ve 0 zevk verir..siz hevain chain'le 300-500 vururken karşınızdaki size 5-6 k vurması biraz koyar..

ya beyler adam güzel bişi paylasmıs sizde yerden yere vurmuşsunuz paylasım için saol kardes

Sniker demiş ki:
Bu oyunu bilerek ve anlatarak oynuyorum.Bunun aksini de görmedim.

+++1905
:beer:

pwp de hiç kimseye yatmıyormu karşısına çıkar bakıyım bi 2 handed-warlock :lol: kırmızı yanana gelince o itemlere göre keser veya kesemez item olsun nukerde keser bowda keser çok abartı olmuş

Yukarı Alt