V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bu herif tbot ıd mi yanlışlık sonucu öğrenmiş ve bildiği halde vermemiştir yani başkasının sırtından bedavaya kasmıştır bence tehlikeli biri uzaklaştırılması site bakımından daha iyi olur

addIcFb

Aileden
Bu herif tbot ıd mi yanlışlık sonucu öğrenmiş ve bildiği halde vermemiştir yani başkasının sırtından bedavaya kasmıştır bence tehlikeli biri uzaklaştırılması site bakımından daha iyi olur
Neutral Neutral

pfffffff

Aileden
ID ni nasil ogrenebiliyor bilmiyorum ama seninde burda hatan var, nasil oluyorda eti topu bir kelime olan ID ni kaptiriyorsun.Millet bedava bot diye yirtiniyor kullanmasi cok normal.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kişisel sorunlarınız sitemize aktarmayınız lütfen kahvekeyfi

Elecktr10 demiş ki:
Senin kişisel problemin o siteyle hiç alakası yok Confused

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
ElazigLee demiş ki:
ID ni nasil ogrenebiliyor bilmiyorum ama seninde burda hatan var, nasil oluyorda eti topu bir kelime olan ID ni kaptiriyorsun.Millet bedava bot diye yirtiniyor kullanmasi cok normal.
Id yi ben ona söylemedim zaten kavalye arkadaşımız beni o sanmış ve benim olan ıd yi ona atmış oda tabi çaktırmadan girmiş hemen kendine yüklemiş sobrada ben ıd mi isteyince bilmiyorum dedi ve vermedi ama sorun şu anda yok onun hesabı iptal edildi ben kasıyorum

bannedddd

Buralıyım
ElazigLee demiş ki:
satislari site uzerinden yapiyor adam dogrudan alakali sayiliriz
Satışları site üzerinden yapıyor ama bizimle uzaktan alakadan ilgisi yok. Hadi komisyon alsak neyse de kendi kendine satıyor. Bu yüzden bu sorunu aralarında halletmeliler Şahin. Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Rational demiş ki:
ElazigLee demiş ki:
satislari site uzerinden yapiyor adam dogrudan alakali sayiliriz
Satışları site üzerinden yapıyor ama bizimle uzaktan alakadan ilgisi yok. Hadi komisyon alsak neyse de kendi kendine satıyor. Bu yüzden bu sorunu aralarında halletmeliler Şahin. Wink
bak ne güzel işi bilen hemen nasılda kavrıyor, zati neden char aracılığı yapmaya başladım madem bu kadar sorunlar yaşanıyor bizde bunlara bu şekilde çözüm getirelim hemde karizmamıza karizma katalım istedim ayrıca her yeni gelen üye her memnun olan üye bize + kadar - değil detective

kisisel birşey değil tanimam vede mesaj da yazmis değilimdir sadece hakaretler ve konusma tarzı siteden uzaklastirilmasina veya buna benzer bir ceza almasina yeterli kanımca...

Bu Sorunu hallettik üstüne topic açıyorsunuz. Adamın hiç bir suçu yok. Yanlışlığı ben yaptım. Başkalarına maL etmeyin. Arada sadece bize yaLan atması sorun çıkardı.

@Elektro
İD'ne kavuştun mu? Sorun halloldumu? Gerisini boşver.

Herkes kendi yağında kavrulur. Biz istedik kimse zarar görmesin.

Yukarı Alt