Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar bugün BlackBerry telefon aldım ama gerçekten kafayı sıyırmak üzereyim.çok zor çözülebilen bir telefonmuş.ve sizden istediğim Blackberrysi olan varsa birkaç yardım :buddha: :buddha: Buraya Mesaj Atın Özelden Facebook Adresimi Yollarım Şimdiden Teşekkürler :muck:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
1 yil kadar BB kullandim. Memnun oldugum tek ozelligi kulakliktan ses kalitesi. Ek olarak telefonla konusurken ahize sesi cok yuksek guzel bir ozellik

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
1 yil kadar BB kullandim. Memnun oldugum tek ozelligi kulakliktan ses kalitesi. Ek olarak telefonla konusurken ahize sesi cok yuksek guzel bir ozellik
Evet o gercekten müthis , birde birçok müzik var 1500 adet kısa kısa sesler onları toplu halde silmenin yolu varmı ? :D

Takımı
Seçiniz...
Toxic demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Evet o gercekten müthis , birde birçok müzik var 1500 adet kısa kısa sesler onları toplu halde silmenin yolu varmı ? :D
1500 mü güzelmiş :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Toplu silme demisken aklima geldi bir - yonu var telefonun; topluca telefon rehberini sim karta tasima olayi yok. Aklinda bulunsun rehbere numara kaydettiginde sime tasi

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Toplu silme demisken aklima geldi bir - yonu var telefonun; topluca telefon rehberini sim karta tasima olayi yok. Aklinda bulunsun rehbere numara kaydettiginde sime tasi
oo bunu söylemen çok iyi oldu :muck:

Yukarı Alt