B. bery adı güzel kendi kötü telefon :D

Galaxy ace al geniş ekranın artıları çok. Bende galaxy y var Aceden düşük model 430a aldım çok memnunum ekranı Ace kadar geniş değil ama yetiyo herşeye. Altyazılı film bile izliyorum. Narutonun 20 bölümünü atıyorum işe giderken veya molalarda çok rahat izliyorum. TTnet wifi noktalarında ( çoğu yemek yerlerinde var mc, pizzahut, ozsut, starbucks gibi) internete giriyorum çok hızlı gezinebiliyorum. Q klavyesi kullanışlı dokunmatiği hassas.

Bence b bery gibi klavyeli telefonlara gerek yok o klavye çok yer kaplıyor video film izlerken vs engel oluyor.

Ayrıca android uygulamaları o kadar çok ki telefonda gta need for speed, cs bile oynanıyor :D Android telefonlar her türlü değişikliğede olanak sağlıyo kamera programını beğenmedin diyelim daha güzelini indiriyosun, video oynatıcısı beğenmedin değiştirebiliyosun, media playerini alarmını hatta arama yapma şeklini bile değiştirmene izin veriyor :) Android markette birsürü uygulama ücretsiz :)

Abi sen her androidi 1000 tl falan mı sanıyorsun? Bir 50 tl falan biriktir. Al kralından :)

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
BB sakin alma 5-6 ay once arkadasim aldi sadece BBM si var oda arkadaslarinda.Galaxy Ace al 1 ay once aldim super telefon.Vatanda kampanya olsun ucuza alirsin.

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

Katılıyorum tek kelime ile harika bir telefon 3g kullanmaya başladığın an hem face hem whatsapp hem twitter hemde müzik ve uygulama bakımından çok iyi bir şekilde keyif alırsın.

Nz9

rank8
Maddy demiş ki:
Android fanboy alert.

BB ye gelirsek BB pişmanlıktır. Nasıl dersen şöyle, BB 1998 yıllarının başlarında iş adamlarına odaklı " cep bilgisayarı " üretimi yaparken ilerleyen yıllarda bunun yetersiz olduğunu gördüler ve geliştirmeye gittiler. Bunun sonucunda ellerindeki aletin çok daha büyüğü çıktı ortaya zamanla onu küçültmeye ve cepte taşınır hale getirmeye işe koyuldular ve başardılar. Zaman geçti su aktı yolunu buldu. Değişik iletişim & haberleşme teknikleri gün yüzüne çıktı ( internet, 3g hız vb.. ) bunun üzerine BB madem biz iş adamı odaklı telefon üretiyoruz bu adamlar zaten Mail vb net gerektiren uygulamalara baş vuruyor, o zaman bizde bir program yapma stratejisine gidelim ve hem iş adamlarını bu telefonu kullanmaya sevk edelim hemde kullanılırlığı operatör üzerinden internet ile ücretlendirelim dediler ve yaptılar.

Ama gel gör ki Türk gençliği her gördüğüne özene özene Türkiye'de bir BB furyası yarattı. Sanma ki ihtiyaçları var sanma ki BB'leri tam anlamı ile kullanıp mutlular. Sadece özentilik. Başka hiç bir şey değil.

Ve şuna özellikle bastırarak dikkat çekmek istiyorum ki o kadar çok cahil BB kullanıcısı gördüm ki adama soruyorum niye aldın BB cevap şu BBM var ehuahaeuhau ... Diyorum BBM ile kimle konuşuyosun ? Diğer BB si olanlar ile diyor. Diyorum BB si olmayanlar ile nasıl görüşüyorsun. Diyor zaten BBM "" ÜCRETSİZ "" o yüzden diğerlerini TL kullanarak arıyorum & mesaj atıyorum. Hepsini tek tek bulup öldüresim geliyor şu zihniyettekilerin.

Takımı
Besiktas
Nz9 demiş ki:
Maddy demiş ki:
Android fanboy alert.

BB ye gelirsek BB pişmanlıktır. Nasıl dersen şöyle, BB 1998 yıllarının başlarında iş adamlarına odaklı " cep bilgisayarı " üretimi yaparken ilerleyen yıllarda bunun yetersiz olduğunu gördüler ve geliştirmeye gittiler. Bunun sonucunda ellerindeki aletin çok daha büyüğü çıktı ortaya zamanla onu küçültmeye ve cepte taşınır hale getirmeye işe koyuldular ve başardılar. Zaman geçti su aktı yolunu buldu. Değişik iletişim & haberleşme teknikleri gün yüzüne çıktı ( internet, 3g hız vb.. ) bunun üzerine BB madem biz iş adamı odaklı telefon üretiyoruz bu adamlar zaten Mail vb net gerektiren uygulamalara baş vuruyor, o zaman bizde bir program yapma stratejisine gidelim ve hem iş adamlarını bu telefonu kullanmaya sevk edelim hemde kullanılırlığı operatör üzerinden internet ile ücretlendirelim dediler ve yaptılar.

Ama gel gör ki Türk gençliği her gördüğüne özene özene Türkiye'de bir BB furyası yarattı. Sanma ki ihtiyaçları var sanma ki BB'leri tam anlamı ile kullanıp mutlular. Sadece özentilik. Başka hiç bir şey değil.

Ve şuna özellikle bastırarak dikkat çekmek istiyorum ki o kadar çok cahil BB kullanıcısı gördüm ki adama soruyorum niye aldın BB cevap şu BBM var ehuahaeuhau ... Diyorum BBM ile kimle konuşuyosun ? Diğer BB si olanlar ile diyor. Diyorum BB si olmayanlar ile nasıl görüşüyorsun. Diyor zaten BBM "" ÜCRETSİZ "" o yüzden diğerlerini TL kullanarak arıyorum & mesaj atıyorum. Hepsini tek tek bulup öldüresim geliyor şu zihniyettekilerin.
Yorumun için teşekkür ederim. Benim BB almamdaki amaçlar;

Şarzı mesajlaşmama, müzik dinlememe, internette gezinmeme yetecek bir telefon .
Görünüşü gayet nazik, kibar ve cool bir telefon .
BBM,Whatsup vb programları kullanabileceğim bir telefon.

Gerisini kurcaladıkça öğreneceğim. :beer:

Lenneth demiş ki:
Ben fakirim diyoum, adamlar android diyor :D
hacım pazar günü sony ericsson live with walkman aldım, android 2,3,4 gingerbread sürümü vardı dün ice cream sandwich güncellemesi geldi ama henüz yapmadım telefonu vatan bilgisayardan 600 liraya aldım haftasonuna özel %25 indirim vardı şu anda da peşin veya bazı kartlara %8 indirim var 680 lira yaklaşık bir hafta araştırdım htc wildfire s galaxy ace ve bu telefon arasında kararsız kalmıştım üçünü karşılaştırdım ve tek özellik olarak aralarında en iyisi bu kullanıcı yorumlarına da baktım kötü bir şey söyleyen yoktu gittim aldım piyasadaki 1000-1100 lira arası android telefonlarla aynı özelliklere sahip telefondan da gayet memnunum android market sayesinde de uygulama sıkıntısı çekmiyorum teknosa da 500 lira sanırım senin bu dediğin telefon yerinde olsam onu almazdım

@Nz9
evet bir androidciyim.

Takımı
Besiktas
Hayırlı olsun dıyelım artık :P

[ Bu mesaj BlackBerry ile atildi ] mobile

Yukarı Alt