1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

BlackArmy..

1. Sharkan

Sharkan Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Az önce forumda dolaşırken bir konuya rastladım ve beni gerçekten şaşırttı.
    Öncelikle İroneye (Melih) .Sen bizim guildimizden cıkarken tekrar geleceğim vb. şeyler söylemiştin.Çıktın tekrar gelmedin eyvallah o senin kendi görüşündür ona saygımız sonsuz.Ama dediğim gibi herkesin görüşü farklı illa ki aynı tarafta olacak değiliz.Biz de karşı tarafa katıldık..Buraya gelmişsin sağda solda mesajlar yazıyorsun.Bizle olan sorunun nedir kardes? Biz sana ne yaptık veya alıp veremediğin ne..Ters kacan bisey varsa acık acık söyle..Sorununu söyle beraber çözüm bulalım :thumbsup:

2. sine gelince bir arkadaşta böylesine büyük bir sitede sağda solda buldugu konularda dilenci gibi atlayarak bizi kötülemeye çalısıyor.Braunx..
    Bizim bu serverda ne oldugumuzu kim oldugumuzu ve neler yaptıgımızı herkes biliyor..Bize sağda solda nankör diyorsun.Eğer seni 85 lv de 99 lv moblarında kasmamız ve senin bunları inkar ederek bizden ayrılman nankörlük değilse.Bizim özgür irademizle baska uniona geçmemiz nankörlüktür kabul ediyoruz..^^

2. nukenobar

nukenobar Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    90lvde girdim hatta 92 diyebilirim ayrıca guild pt ydi guilddeyken her seyin normal olması fakat ayrılınca böylemi oluyor? Beni tanıyan herkese guild hakkında bisey demedim tek dediğim Kaan ve cetin nankor cirkefleriyle aram iyi değil dedim oyunda sitede ise Kaan'ın bana attıgı iftiraları cevaplayip doğrusunu söylüyorum ikinizin yaptıklarını söylüyorum ama cevap yok guildinizdeki insanlara sevgim sonsuz hepsini ayrı severim onlarda bilir ama siz onları karaliyorsunuz force glaiver var sizin guildde adını bilmezsin belki adı Uğur onla pvp tanıştık ve su an gayette iyi anlaşırız siz ikinizden baska kimseyle sorunum yoktur siz o guildin adını lekeliyorsunuz

3. Metamorph

Metamorph Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    pff salakmısın sen hala cins cins yorum atıyorsun neye cevap verememişiz biz ben sana hangi iftiraları atmışım sorunlumusun sen kendini adam yerine koyup bizimle tartışmaya girdiğini ciddiye alınacak biri olduğunu mu zannediyorsun?

4. nukenobar

nukenobar Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ha ha ha guzel taktik siyirip atmak artık size cevap vermiycem size telefondan yazıyorum ve içerken sizle zaman kaybediyorum asosyal insanlar hadi bakalım oyuna

5. ironEyE

ironEyE Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ben sorunumu defalarca anlattım daha fazla anlatma gereğide duymuyorum.Forumdaki kavgayı ilk siz başlattınız ve ne kadar burda kötü anım olsada burayı kirletme hakkına sahip olduğunuzu düşünmüyorum.

Haydi eyvallah.