Merhaba arkadaşlar oyunun private serverı çıkmış 500+ online player var oyunun adı OgreFest oyun ücretsiz ip ban vb gibi olaylar yok eu ve na oyuncular oynayabilir İlk ve tek server ve server çok iyi adamlar bugları fixlemek için çalışıyolar gerçi sorduğuma göre playerlara oyunda fazla bug yokmuş

Oyunda pearl shop var Ve 30 dakikada bir 50 pearl otomatik geliyor 2 3 günde 3k pearl yapılabilir oyunda olduğunuz zamanlar 1 haftada 16.000 pearl yapılıyormuş 7/24 online kaldığınız da afk olmanız farketmiyor

Oyunun Ana sitesi : Ogre Fest - Black Desert Online Private Server

Oyuna Üye olmak için Forum üyeliği açmanız gerekiyor forum üyeliği ile oyuna girebilirsiniz buradan : Register - OgreFest | Black Desert Online Private Server

Oyunu indirmek için burada bir rehber hazırlanmış buraya bakarak oyunu indirin : http://forum.ogrefest.o...-How-to-join-the-server=

Oyunun Rateleri

Experience: 3x
Skill Points: 3x
Life Skills: 3x
Fitness: 3x
Guilds: 3x
Drops: 1.5x

Oyunun resimlerini birazdan ekleyeceğim.

Oynamayı çok istiyordum fakat Türkiye için sunucu açmamışlardı. Sırf merakımı gidermek için indirip oynayacağım :thumbsup:

Advance

Banlanana kadar rus betasında oynamıştım, oyun çok güzel ama private server muhtemelen emulator olduğu için çok fazla bug olacağını tahmin ediyorum ama yine de indirip denemeyi düşünüyorum.

orjinalinda EU sunucusunda oynadım 5-6 ay 58 levele kadar kasıp bu yaz bırakmıstım kafa göz bırakmadığı yorucu hard core bi oyun olduğu için privatesi de mi çıkmış ne çabuk :)

Yukarı Alt