1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

bjk,fb,gs,k.ercies

1. BaTTeRST_

BaTTeRST_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ceyrancı(öğrenci)
    arkadaşlar ben bi beşiktaşlı olarak bütün beşiktaşlıları ve fenerbahçelileri kutluorum galatasaray ve kayseri ercies te inşallah rakiplerini elerler diorum.bu sene avruıpa bizden sözedicek Wink Wink inşallah

2. _alpoza_

_alpoza_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın bende bi gs liim ama dün fenrinde beşikteşında turu geçmesine çok sevindim umarım biz de kayseride geçeris extraokk

3. BaTTeRST_

BaTTeRST_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ceyrancı(öğrenci)
    çok güzel oldu gs ve kayseri erciesde gidio avrupaya

4. burakk

burakk Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gitsinler sonuçta türkiyeye yarıo daha fasla takım gidio avrupaya

5. ZikywaL

ZikywaL Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ÖğReNcİ
    inş süper kupada iki türk takımı olur :mrgreen: :mrgreen: (abarttım galiba :mrgreen: )

6. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    ülke puanı açısından çok iyi ülkeye giren para akışı olarak da çok iyi ama bir de gel gör ki şu fanatik ruhum yokmu alayı elensin Fenerbahçe Şampiyonlar Şampiyonu Olsun diyor işte eheheheee :lolmuch: :mrgreen:

7. Morwena

Morwena Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hehehe hacım ilk önce grubu geçsin Fener ondan sonra Şmp Ligini düşünelim :mrgreen:

8. mavi_

mavi_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ben mıllıyetcılık dıye tum turk takımlarını tutmaya derıM...(dısarıda) extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk

9. RockmasteR

RockmasteR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin allahına kurban yürü be

10. Liu

Liu Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite>>KTÜ-İTÜ-9 Eylül
    cok haklısın ya ben bı fener bahcelı olarak o guruptan cıkacagımızı peq sanmıorum extraokk