GNR

rank8
compassionate demiş ki:
tbr ederim dostum.bende benim chineseye yapmak istiyorum bi set ama ne kadar zaman alır kimbilir. bütün gün işteyim. eve gidince her akşam 1 defa gitsek. haftasonları full gitsek diye düşünüyorum ne kadar zaman alır ki. tahmini bi süre verebilirmisiniz.chinese 110 lv ff glaive çardır
oyundan bilgi verilmiştir knk
Fkarizmatik demiş ki:
110 FF force bowun seti tek basıda dizme olayı %kaç sizce? no geyik pls :D
yok artık :D imkansızdır yada kıyamete kdr sürebilir

isis + anubis kesmek istiyorsanız full eu pt olmalı ve 1 warlock 2 bard 1 warior 1 cleric 3 wizz pt olmalı 1 gunde gunduz + gece hepsini keserseniz boş çıkmadığı taktirde 12 gold 15 civarı silver kazanırsınız full set icin 94 gold 240 civarı silver gerektiginden aralıksız keserseniz 2 haftada seti rahatlıkla alabilirsiniz
ps: yazdıklarımı yapmak burda okumaktan çok çok çok zordur . saygılar 8)

teşekkürler peki glavie force charı tek basına dizme olanagı nedir :D

şaka bir yanada bu canavrlar nerede cıkıyor.jop cavee dediğimiz 105 sp cavemi aydınlatırsan sevinirim_

GNR

rank8
Fkarizmatik demiş ki:
teşekkürler peki glavie force charı tek basına dizme olanagı nedir :D

şaka bir yanada bu canavrlar nerede cıkıyor.jop cavee dediğimiz 105 sp cavemi aydınlatırsan sevinirim_
Evet
Sanctum of X.... isimli odalarda çıkıyor sırasıyla ilk selket - neith (105 - 106( TR saati ile 17:30 ve 03:00 sonra anubis - isis (107 - 108) çıkıyor TR saati 19:00 ve 04:30 sonra haroeris 109 21:00 sabah saatini bilmiyorum ve haroeris kesince seth çıkıyor

Yukarı Alt