hani böyle geçmiş zaman olur da çocukluğunuz aklınıza gelir.İşte o çocukluğun vazgeçilemez hatıralarındandır tasolar.Mahallenin çocuklarıyla yarışırdık kıyasıya.Kazanınca sevinir,kaybedince üzülürdük....

:lol:

aklıma eski çocukluk günlerim geldi de paylaşmak istedim :muck: :beer:

NoMoreLove demiş ki:
Bunlar için millet okulda birbirine girerdi. :lol: :mrgreen:
hahaha :mrgreen:

cidden çok güzel günlerdi birgün arkadaşımın 50 tasosunu keydiğimi hatırlıyorum, o gün sevinçten uçuyodum keydimmm keydimm diye :D

bi de tasoda bi kural vardır ütmek (yenmek) ütülmek (yenilmek) üterdim mahalledeki çocukları gidip annelerini çagırıalrdı ahahhaah :lol: :D

ütüp ütüp kaçma yok ütülüp s..leseye kadar zaaaaa xD

Brooklyn

Buralıyım
ahhahaa :D Çok güzeldi o günler yaa :D Açık mı kapalı mı ? :lol:
Ütülünce abim devreye girerdi hep 8) :lol: Sonuçta tasolar hep bende kalırdı :D

ben bi kere arkadaşımın 120 tane taso sunu keymiştim.Beyblade zamanında 2 demir halkalı ve 3 lü blablademle arkadaşımla kapışıyordum büyük yoğurt kutusunda o çevirdi kutuda dönüyordu.Ben 2 Demir halkalıyı saldım bizim arkadaşın beyblade mefta olmuştu.Demiri mi desem vidalanma yerlerimi desem param parça olmuştu.Mekanızma iyi di hepsininkinden iyi çeviriyodu.

ProAnqeLLs demiş ki:
ben bi kere arkadaşımın 120 tane taso sunu keymiştim.Beyblade zamanında 2 demir halkalı ve 3 lü blablademle arkadaşımla kapışıyordum büyük yoğurt kutusunda o çevirdi kutuda dönüyordu.Ben 2 Demir halkalıyı saldım bizim arkadaşın beyblade mefta olmuştu.Demiri mi desem vidalanma yerlerimi desem param parça olmuştu.Mekanızma iyi di hepsininkinden iyi çeviriyodu.
:mrgreen: haha yoğurt kutusu ^^

Yukarı Alt