Orta 1 giderken bu oyunla tanıştım. Evimde internet vardı ama yüklemesini bilmediğimden İnternet cafede oynuyordum sonra oyun okadar küçüktükü benim başladığım zaman 250 MB dı. Bir gün neyaptım nettim bu oyunu evde oynamalıydım. Çünkü oynarken sokakta oynamaktan daha fazla zevk veriyordu internet cafeden geldiğimde eve anneme nettimsey beni kıramadı kasamı söküp internet cafe götürdük ve yüklettik sonra evde oynama basladım sürekli 20 yada 30 lvl char kasıp kasıp bırakıyordum Benim oynadıgım zmndada theiflık hunterlik tradelik çok güzeldi istediğin ana istediğin olabiliyordun okadar çok oyuncu yoktu sonra bi arada dc olayları basladım oyuna girmeme falan insanı gerçekten yoruyordu... DEVAMI GELCEK....

Sen çok bağlanmışsın hacım dikkat et :roll:
annene babana söyle netini kapatsın

MaLaTYaLiM demiş ki:
Orta 1 giderken bu oyunla tanıştım. Evimde internet vardı ama yüklemesini bilmediğimden İnternet cafede oynuyordum sonra oyun okadar küçüktükü benim başladığım zaman 250 MB dı. Bir gün neyaptım nettim bu oyunu evde oynamalıydım. Çünkü oynarken sokakta oynamaktan daha fazla zevk veriyordu internet cafeden geldiğimde eve anneme nettimsey beni kıramadı kasamı söküp internet cafe götürdük ve yüklettik sonra evde oynama basladım sürekli 20 yada 30 lvl char kasıp kasıp bırakıyordum Benim oynadıgım zmndada theiflık hunterlik tradelik çok güzeldi istediğin ana istediğin olabiliyordun okadar çok oyuncu yoktu sonra bi arada dc olayları basladım oyuna girmeme falan insanı gerçekten yoruyordu... DEVAMI GELCEK....
Aynı rüyayı bende gördüm :P
Ps: 2004'te kore'de kapalı beta oynanıyordu. Uluslararası sürüm 2006'da açık betaya açıldı hacım. :P Ortaokulu kore'de okuduysan başka tabii ki.

Takımı
Galatasaray
Grafikle alakası olmayan Pblank bile 550MB şimdi düşündüm de fazla uçmuşsun hacım :D

EnDZoNe

cidden böyle muhabbetler var 7 senedir silkroad oynuyorum diyenler var arkadaş ben xianda başladım sonra persiaya geçtim persia açılınca ben başalaylı 4 sene oldu 2007 2006 eder buda 2004 ne oluyo makara: makara:

Sanırsam ben silkroad çıktıkdan 3 4 ay sonra oynamaya başladım.

Öyle bir oyunduki , hangi cafeye girsem her masada silkroad açıktı .. vay be..

Ps : Topiki açan arkadaş ,

Fazla sallama , tamam güzel bir hikaye yazıp sitedekilerin dikkatini cekmek olabilir belki amacın , birazda gerçeklik katman lazım.

Diğer arkadaşlarında dediği gibi oyun hiç bi zaman 250MB olmadı. Empire Earth 2001 versionu bile 150 200 MB civarı :P

malatyali bak bende malatyalıyım (ne alakaysa :wink1: kendıni cok kaptrmssn abartma aşk falan çok ciddiye alma bu oyunu git bi kız ark edın yoksa arklarnla takil sosyalles.Lutfen yanlıs anlama.

Yukarı Alt