%80den aLdım :) Nie bu kadar Az dıyorsanız Clric yenı cevırdm 107de :) ayriyetten Pre Dewil yk Cleric Rod npc +3 ^_^- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

B7B

rank8
Ben 517 k vursam hiç yok elimde npc idi yok şöyleydi böyleydi demem vurmuşum ya kardeşim sen ona bak :mrgreen:
Ps:Tebrikler

tebrikler. bence joymax yeni sistem getirmeli tgye örneğin en fazla 40 level charlar gidebilmeli uriye 60lv filan. böyle olmuyor saatlerce bekliyosun gelip adam tek vuruşa alıyor elinden hp %1 kalsa bile ona veriyor yani

Unforgiven demiş ki:
tebrikler. bence joymax yeni sistem getirmeli tgye örneğin en fazla 40 level charlar gidebilmeli uriye 60lv filan. böyle olmuyor saatlerce bekliyosun gelip adam tek vuruşa alıyor elinden hp %1 kalsa bile ona veriyor yani

:buddha:

ps: tbkler bnce herkez gitsin fakat yenı yerler çkabilir yani 5 spawn noktasını 10-15 yapsa oyunun tadı bi başka çıkar nese:

Oyunun berbatlaştığının başka bir kanıtı eskiden tg bile 2-3dkda kesiliyor şimdi çıkıyor önüne düşerse kesersin yoksa imkansız gibi birşey lordu bile tek kesiliyor artık onun için 80 level cap'ı bekliyorum zczs retro onda aradığım zevki tatmayı umuyorum :P

unique lerde lvl sınırlaması olayı evet hoş olur :)

tebrikler güzel damage :)

Yukarı Alt