addIcFb

Aileden
Polis kayıtlarına bakıldığında Türkiye genelinde suç oranlarının arttığı görülüyor. Ancak daha ayrıntılı bakıldığında insanın kanını donduran bir ayrıntı ortaya çıkıyor: Çocuklara karşı işlenen suçlar...
Türk geleneklerinin de etkisiyle bu ülkede her zaman her koşulda dokunulmazlığı olan çocukların artık toplumsal değer sıralamasında geri plana düştüğü anlaşılıyor. İşin en üzücü tarafı ise insanların kendi çocuklarına bile acımaması. Son örnek Samsun'dan geldi: Öz kızlarına tecavüz eden baba ve amca.
İşte son bir haftada yaşanan birbirinden korkunç olaylar:

ÖZ KIZLARINA TECAVÜZ ETTİ
SAMSUN'un Çarşamba İlçesi'nde, polise başvuran Z.K., eşi 35 yaşındaki T.K.'nın öz kızları 9 yaşındaki C.K. ile 13 yaşındaki C.K.'ya cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti.

Gözaltına alınan T.K. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Alınan ifadeler üzerine amca 25 yaşındaki A.K.'nın da yeğenlerine tacizde bulunduğu belirlendi. Bunun üzerine polis tarafından yakalanan amca da çıkarıldığı mahkece tutuklanıp, cezaevine gönderildi.

Sungurlu Mahallesi'nde oturan 4 çocuk annesi Z.K., geçen pazar günü iki kızı C.K. ile C.K.'yı da yanına alarak İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gidip, eşi T.K.'nın öz kızlarına tacizde bulunduğunu iddia etti. Anne Z.K. poliste verdiği ifadede, “Büyük kızım sürekli bana, ‘Anne ben evde boğuluyorum. Ben dışarı çıkıp dolaşacağım’ diyerek evden çıkmak istiyordu. Bunun üzerine ben de kendisine izin vermeyerek tokat attım. Kızım da ağlayarak, ‘Anne bizi babamla evde yalnız bırakma. Babam 2 yıldır beni ve kardeşimi kullanıyor. Sen uyuduğunda veya temizliğe gittiğinde babam ilişkiye girmeye çalışıyor. Ben bağırınca da vazgeçiyor’ deyince kanım dondu. Olayı küçük kızım da doğruladı. O da ‘Anne babam beni korkutarak yüzümü havluyla kapatıp cinsel ilişkiye girdi’ dedi. Duyduklarım karşısında şoke oldum” diyerek eşinden şikayetçi oldu. Şikayet üzerine polisin gözaltına aldığı T.K., verdiği ifadesinde suçlamaları kabul etmeyen baba T.K., “Böyle birşey kesinlikle mümkün değil. Ben kızlarıma tacizde bulunmadım. Büyük kızımın elbise dolabında bir cep telefonu ile sigara buldum. Cep telefonunda aşk mesajlarına rastladım. Kızlarım telefondaki mesaj ve sigara konusundaki kabahatlerini örtmek amacıyla annelerine böyle bir yalan uydurdu” diyerek kendini savundu. T.K., polisteki sorgusunun ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

:::::::::::::::::::::::::::::>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<::::::::::::::::::::::::::::::

TACİZCİ AMCA DA TUTUKLANDI

2 küçük kız, verdikleri ifadede amcaları A.K.'nın da kendilerini taciz ettiğini, bundan da babalarının haberinin olduğunu iddia etti. Bunun üzerine polis, Salıpazarı İlçesi'ne bağlı Yayla Köyü'nde oturan amca A.K.'yı da gözaltına aldı. Amca A.K. da suçlamaları kabul etmedi. A.K. da ifadesinin ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İki kardeş C.K. ile C.K.'nın doktor raporlarında ise bakire oldukları ve fiili livata bulgusuna rastlanılmadığı belirtildi.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<:::::::::::::::::::::::::::

SAPIK KAMERAYA TAKILDI

MALATYA'da küçük yaştaki kız çocuklara cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen 29 yaşındaki Reşat K. yakalandı.
Malatya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir süreden bu yana yapılan küçük yaşta kız çocuklarına tacizde bulunulduğu ihbarları üzerine çalışma başlattı. Ekipler bir binanın güvenlik kamerasında görülen zanlıyı takibe aldı. Güvenlik kamerası görüntülerinde koşan bir kız çocuğunun peşinden giderken güvenlik kamerası tarafından görüntülenen zanlı bir hafta süren takip ardından yine bir taciz olayına kalkışırken suçüstü yakalandı.

Polis tarafından suçüstü yakalanan Reşat K. Malatya Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorguya alındı. Zanlının polisteki sorgusunda daha öncede 5 ayrı taciz olayına karışıtığını itiraf ettiği bildirildi.

Reşat K., polisteki sorgusunun ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak Malatya E Tipi Cezaevi'ne konuldu.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::><<<<<<<<<<><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<::::::::::::::

2 AY SONRA PARÇALANMIŞ OLARAK BULUNDU
4 yaşındaki Rojhat, Kars'ın Dağpınar Beldesi'nde evlerinin önünde oynarken birden ortadan kayboldu. Aile kızlarını bulma umuduyla televizyon kanallarının bile kapılarını aşındırdı. Ancak umutları 2 ay sonra gelen acı haberle yok oldu. Rojhat'ın cesedi iki ay geçmesine rağmen kaybolduğu mahallenin yakınlarında bir yerde bir çuvalın içinde parçalanmış olarak bulundu. Bir poşetle boğularak öldürüldüğü anlaşılan küçük çocuğun boş bir alana bırakılan cesedini sokak köpekleri parçalamıştı.

KARDEŞLERİ ÖNCE BOĞDULAR SONRA YAKTILAR
İstanbul Halkalı Şehit Er Müslüm Zengin İlköğretim Okulu 6’ncı sınıf öğrencisi Mehmet Kavaklı (12) ve 5’inci sınıf öğrencisi kardeşi Emre Kavaklı (11), cumartesi akşamı kayboldu. Ertesi gün Kayabaşı Köyü Sazlıdere Baraj yolu üzerinde iki kardeşin cesetleri yakılmış olarak bulundu. İlk incelemede iki kardeşin boğularak öldürüldüğü, daha sonra da yakıldığı anlaşıldı.

:::::::::::::::::::::::::::::::><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<::::::::::::::::::::::::::><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<:::::::::

TACİZ ETTİĞİ KIZININ BOĞAZINI KESTİ

Geçen haftaya damgasını vuran olaylardan biri de İzmir'de yaşandı. 20 yaşındaki kızına tacizde bulunan Hamit A. olay polise ulaşınca gözü karardı. Hamit A. kızını boğazını keserek öldürdü.
Ancak trajedinin en korkunç ayrıntılarından biri bugün ortaya çıktı. Baba, kızını boğazlarken iki erkek kardeş, yan odada ablalarının çığlıklarını dinlediklerini itiraf etti.
Ortadan kaybolan vicdansız babadan ise düne kadar ses çıkmamıştı. Dün acılı anneye haber gönderdi: Seni de öldürüp sonra teslim olacağım...

:::::::::::::::::::::::::::::::::<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

KIZLARINA TECAVÜZ ETTİRDİLER

Dün ortaya çıkan bir başka olayın kurbanı yine çocuk yaşta bir genç kızdı. Ancak olayın ayrıntıları o kadar korkunç ki insan ortada bir ceset olmamasına bile sevinemiyor. Sivas’ın Suşehri İlçesi’nde, zorla evlendirilmek istenen ve şiddet gören 16 yaşındaki N.D., polise giderek ailesi hakkında şikayetçi oldu. İnceleme sonunda talihsiz kızın öz anne-babası ve halası tarafından zorla evlendirilmek istenen kişiyle cinsel ilişkiye sokulduğu ortaya çıktı. Baba Yücel D., anne Dursaliye D., hala Selver D. ile tecavüz ettiği doktor raporuyla ortaya çıkan Yaşar Y. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

bunlar devletin koyduğu aptalca kurallardan kaynaklanıyor, her ilişkiye giren zina yapmış olursa, fahişe gözüyle bakılırsa bu tarz kaçak tecevüzler daha çok olur, avrupayı biraz örnek alsak ve bu mahalle baskısından kurtulsak bu olayların hiç biri olmayacaktır emin olun :wink1:

Titus Pullo demiş ki:
bunlar devletin koyduğu aptalca kurallardan kaynaklanıyor, her ilişkiye giren zina yapmış olursa, fahişe gözüyle bakılırsa bu tarz kaçak tecevüzler daha çok olur, avrupayı biraz örnek alsak ve bu mahalle baskısından kurtulsak bu olayların hiç biri olmayacaktır emin olun :wink1:

ChrsNYC demiş ki:
cinselliğin ayıplanması bastırılması sonucu ortaya çıkan olaylar bunlar...

Titus Pullo demiş ki:
O mahalle baskısından nerde nasıl kurtulunur? Antalya , İstanbul , İzmir gibi yerlerde neyse. Hem batılılaşmış hem daha modern hem de üniversitenin dolayısıyla üniversite öğrencilerinin bulunduğu bu tür yerlerde sorun yok. Ancak biraz doğuya gidersek...
Hani yasak olan insana daha cazip gelir ya . O olaydan kaynaklanıyor zaten birçoğu. Dediğin gibi bu mahalle baskısı , bekaretin inanılmaz önemi ve 18 yaşında bi kızın erkek arkadaşıyla gezmesinin onu fa**** yapması yüzünden ve en önemlisi ; cezaların hiç caydırıcı olmamasından bu tür olaylar yaşanıyor.

Yukarı Alt