Gündüzleri işte olduğum için charlara bakamıyorum o yüzden sabit pt ye girmem zor oluyor ve insanlara bir nevi söz vermiş oluyorsun yerine getirememekte beni üzerdi bende en iyisi kendi pt kurayım dedim ve charları kasmaya başladım.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

04,03,2011

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ohannesssss yeni bir Düzceli mı doğuyor tebrikler hacim güzel is bende Academy Buffy kasmak istiyorum dur bakalım...

extraloob demiş ki:
Ohannesssss yeni bir Düzceli mı doğuyor tebrikler hacim güzel is bende Academy Buffy kasmak istiyorum dur bakalım...
Oyun golduna veya gerçek para ile 90 level bir wizard al abi günde rahat 5 mezun verirsin sistem basit onglarda 29 yapıp 37 hunlara gideceksin hunlarda 34 yapıp ordan direk penonlara gidip ticketleri basıyorsun.3-4 günde 550 honor kastım ben 87 wizard ile.

extraloob demiş ki:
Yok hacım bizim okadar yukseklerde gözümüz yok adam king zaten.

PS: Server Caspian. :starving:

Lrd

rank8
Extrowe demiş ki:
extraloob demiş ki:
Oyun golduna veya gerçek para ile 90 level bir wizard al abi günde rahat 5 mezun verirsin sistem basit onglarda 29 yapıp 37 hunlara gideceksin hunlarda 34 yapıp ordan direk penonlara gidip ticketleri basıyorsun.3-4 günde 550 honor kastım ben 87 wizard ile.
aynen hatta sağlam wizardsa günde 10 mezun ble werebiliyosun. (24Saatte :D )

Mopneet

Partideki bütün charlara mukayet olmak kolay iş değil. Biz 2 kişi kalkamadık altından.
Kolay gelsin. ^^

Mopneet demiş ki:
Partideki bütün charlara mukayet olmak kolay iş değil. Biz 2 kişi kalkamadık altından.
Kolay gelsin. ^^
Evet zor olacak gibi ama itemleri iyi tutarsam sanırsam sağlıklı bir pt yapabilirim birde düşük level mobda kasmak daha mantıklı.

Mopneet

Quattro demiş ki:
Mopneet demiş ki:
Kolay gelsin. ^^
Evet zor olacak gibi ama itemleri iyi tutarsam sanırsam sağlıklı bir pt yapabilirim birde düşük level mobda kasmak daha mantıklı.
Hocam o hataya düşme. Eu parti kendinden düşük lv moblarda kasmaz. Bunun mantığı yok. ^^

Yukarı Alt