1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

bişey sorucaktım..

1. CaSPerS

CaSPerS Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mesela 2 bil değerinde birşey alıcam diyelim oyunda anlaştım pazara 2 bil koyulmuyor böle durumlarda exchange ile anlaşılıyor peki buy exchange yaparken exchangede takas işleminde 2 bil koyulabiliyormu ? veya bu şekilde takaslar olunca nasıl yapıyorsunuz ??

2. Canova

Canova   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    exchange le de 2bil konulmuyor diye biliyorum. çoğunlukla şöyle oluyor: ilk önce adam 1 tane çöpü 1b ye koyuyor sen onu alıyosun sonra 2b lik olan itemi 1b ye tekrar koyuyor sen onu tekrar alıyorsun ve böylece takas tamamlamış oluyor. 1b lik çöpü aldıktan sonra yapabiliceğin tek şey adamın seni kazıklamaması için dua etmek biggrint1

3. CaSPerS

CaSPerS Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında çok riskli değilmi böle ? yani joymax bunada çözüm bulsa iletişimden mail atılsa çok riskli bence ?

4. Extrowe

Extrowe   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Joymax'a göre silkroadda ki en değerli itemin fiyatı 999m'dir. bunun için 999'm in üstündeki fiyatlar da satış karşı tarafın insafına kalmış :muck:

5. Canova

Canova   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    joymax a göre en pahalı item 1b. o yüzden onlar ona göre yapmışlar ama goldbotlar sağolsun gold miktarını arttırıp goldu ucuzlatınca ve herkes gold alınca doğal olarak item paralarında da bir artış oluyor.