Prestij

Tanınıyorum
Düşük levellerde 8'li partilerde elle kasmak 90 lvl de botla kasmakdan daha eğlenceliydi :wink1:

ben 10 lv olunca kendimi 80 level gibi bişey hissediyodum herkeze vuruyodum :D
bide Türklere laf atan bi adam vardı
ben 20 lvl blader dım
yatır batır skilini acmıştım
adamı yere atıp kaçıyodum :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
acemi denilince sroya ilk girdiğim yılları hatırlarım ogame olayını kapatmışız (hesaplarımıza 1-5 milyar arası veriyorlardı biz sildik hesapları) sroya geçiyoruz oasisde başladık NFZkardeşim at yeminden 50 tane alacağına 50 balya almıştı jesusda onun servetini yiye yiye bitirememişti ahahahahaa :D

eldorado serverın geldiği uptade ile oasisde sroya başladım ve lvl 6 ya kadar mangyanglarda kastım (4 hafta) ardından xxx.com la tanıştım ve ustadlardan biraz bilgi öğrendim ardından botu buldum 47 lvl e kadar botla kastım(8 gün kadar) ardındanda banı yedim .

kız arkadasım vardı çok ezikti hiç birşey yapmayı beceremzdı ama suan kaplan gibi herşeyi iyi yapıyor ya bu yazdıklarım işin şakası neyse ya herkese kolay gelsin silkroad la yat sılkroadla kalk garıp cok garıp gelmeye basladı ne işin var burda dıceksınız sıkıntıdan be ya takmayın kafanıza bişey

ben ilk acemilik zamanlarımda lwl atladım mı str ye int e düşünli vermezdim glaveciysem bow skillerini açarım . yada hepsini ama şimdi 69 bowcu charım var kasıyoz şimdi düzenli olarak

bence ezıkken kı halımızde hepımız daha cok eylenıyodu oyundan yalanmı şuan hepımız belkı buyuk lv yız hangı bırımız zevk alıyoruz tamam zevk alınır pvp yaparsın boss kesersın ama bıyere kadar sonra sıkılıyoruz ve 1 lv den yenı char acıyoruz bence onu kasarken cok eylenıyoruz hele muhabbet bıde arkadas bulursak tam keyfıne doyulmuyo oyunun yalansam konusun haksızmıyım ezıkken daha zevk almıyomuyduk oyundan ?

İlk başladığımda herkes gibi skill nedir bilmiyor skillsiz mob kesiyordum.Jangan içinde kendilerine Cold ve Light buff basanları gördükce bunları nasıl yapacam diyordum kendi kendime.Ali isimli bir arkadaşım glavie açmıştı nuke de atıyordu ama str idi.25-27 lvl falan oldum Dw diye bir şehir varmış öğrendim çünkü White Tger kesmekten bıkmıştım.
Charım int alaşımlı dengesiz bi hybrid di.DW ye Feyyaz isimli dostumla gittik Earth ghostları ilk gördüğümde be buna tek atarım demiştim ama o yerden bitmelere uyuz olmuştum.Zar zor birini kestiğimde ölüp ellerini seni.....cem der gibi sallamaları beni o alanda kasmaktan nefret ettiriyordu.Dedik daha ilerileri görelim.Bi yere girdik dar dar yolları var. Taoistler bunlar tek ateş topunda yatıyoz.Deli olduk cok ağzımızı bozduk.Neyse öğrendik biraz 40 lvl olduk dedik Hotana gidelim.Teleportuda yeni öğrendik dışarı cıktık Mujigiler öldürdü benim charı.Feyyaz başımda duruyor tabi arkasında bi cicek spawn oldu ben kaç kaç kaç diyorum ki o da alttan sert bi darbe aldı dayanamadı yattı.Cok Heyecan vardı o zamanlar şimdi ise dün adam burnumun ucunda ivy kesiyor ben afk yim hatunla telde konuşuyorum.Bi göz gezdirdim ekrana kıpırdamadım bile :D Şimdilerde oyundan nefret ediyorum açıkcası.
Üstteki arkadasa katılıyorum eziklik 4 ever.Yüksek lvl olunca tadı kaçıyor

ben ilk kez girdiğimde adamımı bir abi açmıştı (internet cafede) daha sonra işte canavar filan kestim düşen her şeyi alıodum bide teleport çekme seyini başka bölümlere gitme sanıyodum str int bilmiodum karışık veridum sonra ne çıkarsa onla vuruyodum tabi pot fln. bilmiom 1 tane sos düşürmüştm onuda npc ye satmıştım daha sonra her serverde çar açıyoduöm 2 senede 22 lv üstü çarım olmamıştı kasamıodum köpek almak istemiştim adama sordum köpegini versene die küfür etmişti çok ii hatırlıom :D:D:D işte böle

bende ilk çarımda ilk yaklaşık 4 sene önce srodaki ilk hybırd çarı yapmıştım çar 50 lwl 5k can 3.5k da ınt vardı :mrgreen: blade 45 glaive 30 bow 30 cold 45 fire 40 linthing 35 force 30 :mrgreen:

kuzenle ortak bi çar açmıştık,önümüze ne güç geliosa açıoduk,skill in yettiği kdr :D

bizim bi arkadas vardı 22 lwl flndı internete cocuga bagırıodu 0 a bas hızlı kossun sonra bizde çar açtık fln 0 FLN BASIOZ HIZLI KOSSUN DİE :D

bende avrupa ilk geldiği zamanlar bilmiodum caralar int e mi str yemi verio diye sonra bi arkadaşın tavsiyesiyle wizard açtık 20 ye kadar full int gittim sonra çar bi kaç kere üstüste yatınca biraz str ye verdim sonunda bi baktım car ın azına .... sonrada bıraktım çarı 48 lvlde...

h&a

rank8
oyuna baslayali iki hafta falan olmustu ac gibi yerde ne cikarsa topluyodum stall nerdeeee bilmiyordum o zamanlar pacific cok ünlüydü bütün türkler orda iyi diordum bir iki arkadas yapariz takiliriz.bir gün kasarken yine 16 lvl sos-som sun da olabilir tam hatirlamiyorum.sadece sari yazdigini hatirliyorum bir de parliyordu.sonra janganda gezerken biri geldi elindekini sat bana dedi.bende cok biliyormus gibi senin lvlin kac bu sana olmaz belki dedim.olsun sat dedi bende önce 200k demistim LOL adam cok dedi birde üstüne 150k vermistm sonradan ögrendim onlar cok düsmüyormus.ahhhh ahhhhh nerde o eski acemilikler

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Eveeet sıra bende. :D
Bizim pc ye oyunu ilk yüklediğimizde getiren abi charı bana açtı. Dedi ki "en iyisi bu sword shield(ozamanlar kılıç kalkan deriz :D )Sen bu silahla git çok iyi char olur dedi. Tamam dedik ve başladık kasmaya. Mangyanglarda skill ve stat vermeden 10 levele kadar kasmıştım. Ata binmek en büyük hayalimdi :lol: Neyse bindik ata ben tabi charımı süvari zannediyorum atın üstünden kılıcı fırlatır gibisinden :P Ama ne yaptıysam atın üstünden vurmayı başaramadım :D Neyse at yattı çok üzüldüm dedim gidip kasılıyım. Geldim yeoha denen ağaç köklerine :D Bu arada skill statı öğrenmiştim her level de kafama göre bi int bi str bi int bi str derken char darmadağın oldu. Nasıl yaptıysam charımı 15 level yapmıştım :D Bandit kalesine bir gittim, Orda elinde 16+3 sos glavie olan bi glavieci kasıyordu. Bana glavie aç en iyisi daha başındasın falan dedi bende yeni chara gerek görmeden Heuksalı upladım. Sonra yerden 10 level bow buldum. Bow skillerini upladım. Pvp de adamın biri bana can bas sana para vercem dedi forceyi upladım. Baktım bowcular donduruyor canavar yanına yaklaşamıyor bende coldu upladım. Cold un vuramadığını görünce fire yi upladım. Sonra şekli hoşuma gittiği için lightı upladım. Upladım da upladım. sonra charımı 20 levelde bıraktım :D

ben bi kere traderken bütün parama mal aldım arabian camelle 5 star gittim çıkan thiefleri hep öldürdüm player thief geldi çaldı hepsini 3-4 sene önce :mrgreen: :mrgreen:

bende ilk oynadığımda lvl 14 e kdr skilsiz kasıodumsp yi görceniz dehşet:D bide öğrendiğimde hem bicheona hem glavieye hem bowa hem cold fre light işte kasarken önce elime bow alırdım kuşu çıkarırdım:Dsonra glavieyi alır dalardım ve en komiği yedekte blade swoer bulundurudum:P:P

Yukarı Alt