Çoğumuz biliyoruz, bilmeyenler için Yui ve karakteri hakkında yorum yapabilmeniz için bir kaç ekran görüntüsü.

6844711.jpg

2986402.jpg

7607153.jpg

8171354.jpg

8212165.jpg

selcuklu demiş ki:
Güzel Düşünceler Ama,Sun Alma İşine Katılmıyorum...Ben Şahsen Zevk Almam Oyundan..Kendimi Zorlanmadan Elde Ettiğim Bişeyin Zevkini Alamıyorum...+5'lerle Gezmeyi Tercih Ederim...Çinliler Hertürlü Bizden Lv ve İtem Olarak Üstün...%50'si Sunlu...Dikkatinizi Çektiyse Pvp Yaparken Çoğu Birbirini Yatıramıyor...Ne Zevki Kalıyor...Diğerlerinede Tek Atıyorsun...Yatmıyorsun...Ben Şahsen Zevk Almam...Sizi Bilemem Sizin Düşünceniz ve Zevkleriniz Ayrı Olabilir :mrgreen: Bütün Yüksek Lv'li Türklerin Bir Araya Gelmesi Pek Kolay Olacağını Zannetmiyorum...Kararlaştırmak Lazım...
Çok haklısın, bende aynı düşüncedeyim. Bende elimde sun ile gezmeyi sevmiyorum, ki zaten sun benim değil, guildden bir arkadaşa aldık. Bazen Hotan kalabalık olduğu zamanlarda kasma yerinden hotana ışınlanırken elime bow alıyorum. Sun'u sadece kastığım yerde elimde tutmaya gayret ediyorum.

beyler bence bir guildde birleşmenin yerine bir unionda birleşelim.Çünkü zannımca çoğu kişi kendi guildinde birleşmeyi isticek bu yüzden tartışma çıkacak.Eğer kabul ederseniz bir unionda birleşelim ve örneğin benim guildin savaşı olduğunda sizde benim guilde gelirsiniz savaş bitince dönersiniz guildinize Rolling Eyes

O zaman online olan arkadaşlarla oyundan yazışalım. Boşuna burayı şişirmeyelim.

Nikim sekhmet.

yazdıklarında tam da benim dediklerimi söylemişsin, server adamın istediğini yapar.. ve türk düşmanı falan değil..

Lews Therin demiş ki:
yazdıklarında tam da benim dediklerimi söylemişsin, server adamın istediğini yapar.. ve türk düşmanı falan değil..
İnşallah dediğin gibidir. Çünkü öyle bir düşmanı hiç istemem. Adam özellikle Türkçe küfür ediyor.

bende gelebilirmiyim

nick:CIMBOM
level:54
pure:Full STR Fire BOWMAN
Guild:ınfAzure:H4CK3D

salakaromana demiş ki:
53 lv im bende katılabilirmiyim
t1907 demiş ki:
bende suanlık 36 yım benide aranıza alırmısnız char ortak 1 haftaya 70 olur
ganigani demiş ki:
str char kasıyom onunla gelirim 64 yapıyım hele şuan ezik extraokk str blade ile gelicem inş aranıza
extasi demiş ki:
bn de gelebilirmiimmm
salakaromana demiş ki:
bende gelebilirmiyim
nick:CIMBOM
level:54
pure:Full STR Fire BOWMAN
Guild:ınfAzure:H4CK3D
Arkadaşlar hepiniz gelin, sayfalar dolusu post yazmaya gerek yok. Ayrıca henüz nerede toplanacağımız kararlaştırılmadı. PM'den veya oyun içerisinden yazışalım.

bende warim laaa

amaa arkadasin dedigi gibii neredee toplanacazz.. bencee yeni bir guild acalim wee adidaaa KiNGTuRKs olsunn züperr bişee olurrr kiral oldugumuz guildimizden belli olsun demeeee

Yukarı Alt