1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

birkaç soru...

1. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    arkadaşlar bugün mbot aldım bot gayet güzel ancak birkaç tane çözemediğim husus var

ben partyde kasılıyorum ve bardım bard bufflarını sorunsuz basıyor ancak partydeki bir kişiye mana basmak istiyorum herkese basıyor sadece o kişiye nasıl basıcam ?

bard olduğum için atack yapmıyorum curstheart toplamam gerek onları nasıl toplatıcam yalnızca curst toplasa yeterli olur

bir de benim bot sürekli dönüp duruyo bi yer durmuyo :mrgreen: bunu nasıl halledicem?

oto resi de beceremedim bir türlü kabul etmiyor?

bir oto pt kabul etme bunu da yapamadım :mrgreen:

bu sorunlarıma çözüm bulanlara minnettar kalırım hayır duamı alırlar :mrgreen: yardımlarınızı bekliyorum :starving:

2. tellletter

tellletter Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 - party bölümünden use partybuffing i işaretleyip mana basacağın kişiyi seçerek skili seçiyorsun

2- items bölümüne gelip curstheart düzgün bir şekilde yazıp search a basıyorsun ters tıklayıp pick i işaretleyip aply settings yapıyorsun pick items with own character i işaretliyorsun

3- range +20 dir rangeni 20 nin altına düşür charın sabit kalacaktır

4- extra bölümüne gelip accep ressurect i işaretliyorsun dikkat et protection da dead ın kapalı olsun ki charın şehire gitmesin

5- party bölümüne gelip party kısmındaki kutuda partyndeki kişileri şeçip oraya ekliyorsun yandaki 4 kutuyuda işaretleyip 8 li pt de kasıyorsan Share/Share yi seçiyorsun