X-Hacker demiş ki:
alez demiş ki:
başa sardın yine al cvp :

alez demiş ki:
ss koyda görelim o zmn... sallamanında bi sınırı olur... bu yalanınıda kanıtlayamayınca sap gibi kalcan :D
haha kancık ben sana pvp 75 ken teklif ettım 78 olmuş sun yenılmem doğal[74 lvl dim] Sen Bukadar İnsansın işte :D ben geri dönme yapalım die geldım KANCIK cıktın napalım Bu yolda p.ç te cıkar *.ç cıkar ama engel olamassınız :D

Ben 90 olam ozaman Gör Nasıl Kayıyom alayınıza Salak gibide aynı şeyleri sölyeıp durma benım muhappet kuşuma benzıosun![FAZLA SÖZE GEREK YOK!]
Buna Cvp ver *T... Yalakalar belli Az koşmadınız Milletin Götünde! Herkez biliyor sölememe gerek yok ! Ben ne yalakayım nede başka bişey kendı Guıldimde Yanlızım Dediğim gibi yalaka olmaktansa oyunu bırakırım Senın gibi olmamk için tek takılıyorum!

alez demiş ki:
yaw bi guilde giremeyipte böle avunma bana ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
Bırak bu ayakları senı alan benı havada kapar :)

Ben SATICI degilim gavurlara gidip turklere karşı savaşacak onu siz yapın ben almıyım!
[Allaha Şükür Kendime Ayit 5LVL Guıld'im Var]

X-Hacker demiş ki:
alez demiş ki:
buna biz insanlar kapak diyoz siz diyonuz kor nickli arkadaşım KROniq zuhaahahahahah :D
Gülmekten Krıldım Kroniq anlamını bulman için ii araştırmacı olman lazım :coffee:
Bende seni gülmekten yarayım.
Sende kronik beyin eksikliği görüldüğünden böyle bir nick uygun gördün bence.

Sniker demiş ki:
X-Hacker demiş ki:
alez demiş ki:
buna biz insanlar kapak diyoz siz diyonuz kor nickli arkadaşım KROniq zuhaahahahahah :D
Gülmekten Krıldım Kroniq anlamını bulman için ii araştırmacı olman lazım :coffee:
Sende kronik beyin eksikliği görüldüğünden böyle bir nick uygun gördün bence.
Bız Aramızda Senın gibi HoOoOoOOOp Atlayanlara Aptal Diyoruz Kısacası Cingen[Sniker] Arkadaşım kodum gibi kalmışın almıyım havanı yararım karpuzunu pekmezını akııııtmaaayıııııım :mrgreen:

alez demiş ki:
sen benim MaGNa_CoLPa yla davama hooooooooooop die atladığın için aptalsın o zmn dimi dostum :D en sonunda ne olduğunu itiraf ettin tbrklr :D :sfff:
Ozman Magna Daydım Çnkü eskı dostlarım Ordaydı[Dost Sandıklarım] Ama artık yok tartışmamızada gerek yok >D:

The End

alez demiş ki:
bak dsot olup olmadıklarını tam bilmiyosan adamları korumıcaksın...
BiroL_Efe çok iyi bir dosttur ve onun yanındayım her zmn... !!!
Birol_Efe şen şakrak biri hiç muhappetim yok ama severım yanı bi gıcıklıgım falan yok iyi birisi!

alez demiş ki:
bunu bide aeonxxx&nitros_ anlasa sorun bitcek... :)
Biz adamıan göre muamele yaparız . BiroL_Efe yi zamanında bende severdim . Ama bazı insanlar lvl atladıkça yada eline iyi item geçince bi havalanıyor ve bu diline vuruyor . ben 81 ken birol efe 83 tü keserdim . oda beni keserdi az buz ama güler geçerdik . Nedense sonra bi asarım keserim havası vardı birol efede . kendini king gibi görürdü. Zaten bu bizim tartışmamız Magna carta TheBlackList savaşıyla başladı . SuiCasT guildi olarak katılamayacaktık ama . TheBlackList bir kaç adam alınca onlarda yardım istediler ve geldik . TheBlackList nedense bize hiç gelin demedi ( ben ve gondol a ) . Zaten o savaşa ben ve gondol gitmişti SuiCasT'ten..

-Sen adamına göre muamele yaparsın...(gondol itemlerini verdiğini için sana ona iyi davranırsın. BiroL_Efe +9 kullandı die kötü davranırsın.)

-Asarım keserim havasını nedense bi sizden duyuyoz... (artık biyerinizden mi uyduruyonuz ne!)

-MaGNa_CoLPa nın çok bilinmeyenli kolpa başkanı aeonxxx dedi ki: savaşa kimseyi çağırmıcaz kendi adamlarımızla kapışıcaz. BiroL_Efe: tmm evy. kimseyi almıcaz. konuşmalarından sonra aeonxxx bu dediğini nasıl kıvırırım guilde nasıl adam çağırırım endişesine girdi. bunun için bize:sizin guildde şu adamlar var ve lvlleri şu dedi. eğer yüksek lvl birini görürsem bnde çağırırm dedi. (durduk yere nereden çıkardıysa bunu.) ondan sonra yok siz onu çağırdınız bunu çağırdınız demeye başladı ve guildine adam çağırmaya başladı... savaş zamanıda : nerdesiniz TheBLaCkLiSt savaş için bekliyoruz die ötmeye başladı. bizde böle bi yalancıyı manyanglarla başbaşa bıraktık...

-Yardım almak yoktu o yüzden kimseyi çağırmadık biz...

Ayrıntısı beni ilgilendirmez . Gelir misin dediler geldim . TiGirl ve Noble_Lady ( sanırım ) nedense sizdeydi benim gördüğüm kadarıyla.

[/b][/quote]
Sende kronik beyin eksikliği görüldüğünden böyle bir nick uygun gördün bence.[/quote]
Bız Aramızda Senın gibi HoOoOoOOOp Atlayanlara Aptal Diyoruz Kısacası Cingen[Sniker] Arkadaşım kodum gibi kalmışın almıyım havanı yararım karpuzunu pekmezını akııııtmaaayıııııım :mrgreen: [/quote]
Hasta olduğunu biliyordum ama ilerlemiş.Biz normal insanlar, konuların açılmasıyla beraber iyi ya da kötü düşüncelere açık olduğunu biliyoruz.Ama dediğim gibi biraz çabalarsan 0-3 yaş aralığından 3-6 yaş aralığına geçebilirsin.O kapasiteyi görüyorum sende.
Ps:Rehabilitasyona başladın herhalde.

Yukarı Alt