Evet arkadaslar yalnıs duymadnız bu oluo ve kımılerının dedıgı gıbı lag la fılan alakası yok ıncelıkler daha once verıldıyse sımdıden kusuruma bakmayın goremedım yontem tarafımdan denemıstır ve %100 calısıodur odinde olanlar benıde gormustur nickim _CyCloNe_ anlatilanlar alıntı degıldır ama video (ç)alintidir!!! Fazla konusmaya gerek yok video herseyı acıklıo ama 50 lvl altı ne yapacak bılmıorum bu bir BUG oldugu ıcın oyun ıcınde sık sık dc yıyosunuz haberınız olsun ben 3 tane wolf cıkardım artık sız canınız kac tane isterse o kadar cıkarırsınız !!! (En fazla exp ilk cıkardıgınız wolf a gidior diolar !!! ) :detective:

işte video
:lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
:lol:

http://www.wegame.com/watch/wolf_summon/

Dedigin gibi sadece video (ç)alintıdır :starving:

onemli degil =) ama insaları ltfn bu 1 tane wolf cıkarınca 3 tane oluo gıbı yalanlar soleyıp 5 6 m e 1 lvl wolf satmaya calısmayalım !!! gecende kafede veletın bırıne ogrettım hemen wolf satıs ısıne gırdi =) OKAN abi bu video cok ilgi cekecek sbt leniirse sevinirim =) :starving: :starving:

yardımcı olduysam ne mutlu arkadaslar sızden bır rıcam var eger 3 den fasla wolf cıkarırsanız buraya ss lerını ekleyelım ve gorsel bır zengınlık olursturalım :P

tesekkurler beyler heralde ben buraya 1 den cok wolfun ss lerini eklemessem kımse kendıkını koymayacak ekleyın burası zengınlessın ya =)

beyler bende yaptım hosuma gitti size bir tavsiye ken lvl inize yakın olan kurt vebide kasıp satmak için kart çıkarıcaksanız ilk satıcağınız kurtu çıkartın sonra diğerini sadece ilk çıkarılan wolf a gidio exp bide bence wizardlar gibi kolay yatan charlar ve az vuran charlar için mukemmel bir bug

hayır 2 den fasla d oluo ama soyle sen 2 wolf cıkarırken 1 defa dc yıyosn ama ilk DC ye yedıkten sonra tekrar oraya sıksııp 2. wolf u cıkardıgında yın DC yıyosun ve daha sonra oradan ayrılıp 3. wolf u cıkrısoun ve bu sekılde 50 tane cıkar !!!

işten benden sizi bir kac ss

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
feverakin demiş ki:
İnanin sadece Odin serverindan bu topıcı okumak için 1 Dunya adam gelecek !!!
Ben Tekim Ama Yinede Okumak İçin Geldim hehe Senin 6. Hissin Baya Kuvetliymiş:P

Yukarı Alt