1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Birazda Gülelim

1. Platiny

Platiny Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Martingen Straße
    Kaykay

« Önceki Fıkra Sonraki Fıkra »
    Arkadaşına Gönder:

Kaykay

Üç adam ölür ve cennete giderler. Sorgu meleği birincisine sorar, Seni cennete yollamadan önce sana bir sorum var: Karına karşı sadık oldun mu? Adam yanıtlar; Evet, asla bir başka kadına bakmadım. Sorgu meleği, Şuradaki Rolls-Royce u görüyor musun? O senindir. Cennetteyken kullanabilirsin.. Sorgu meleği ikinci adama da aynı soruyu sorar ve şu cevabı alır; Bir kez karımı aldattım ama bunu ona itiraf ettim. Beni bağışladı ve mutlu yuvamızı kurtardık. Bunun üzerine sorgu meleği, Şuradaki Mercedes i görüyor musun? Cennetteyken onu kullanacaksın.. der ve üçüncü adama da sorar, Karını hiç aldattın mı? Adam yutkunur ve şöyle der; itiraf edeyim ki; bulduğum her kıza asıldım ve her fırsatta onlarla yattım, birçoğu ile beraber oldum. Üzgünüm. Sorgu meleği; Ehh der, Ama temelde iyi bir adamsın. Şuradaki eski vosvos u görüyor musun? Cennette onu kullanacaksın. Bunun üzerine üç adam vedalaşır, arabalarına atlar ve kendi yollarına giderler. Birkaç hafta sonra ikinci ve üçüncü adam birlikte gezerlerken barın önünde birinci adamın Rolls-Royce unu görürler. Bara girdiklerinde adamın perişan bir halde, etrafındaki boş şişelerin arasında salya sümük oturduğunu görürler ve şaşırırlar. Heyy! ne oldu sana? der ikinci adam, Cennettesin, altında bir Rolls-Royce var, hersey mükemmel ama sen niye bu haldesin? Bugün karımı gördüm! der birinci adam. Diğerleri; Aaaa! ne kadar güzel, peki derdin nedir? diye sorarlar. Adam içini çekerek konuşur, Kaykay la dolaşıyordu

Rüya Tabiri

Kadın sabah uyandığında kocasına
    - Bey akşam rüyamda ikimizi gördüm. Kuyumcuya girmişiz dünya kadar mücevherat almıştın bana anlamı ne ola ki?
    Adam
    - Akşam gelince anlarsın hanım
    demiş.
    Akşam adam elinde bir hediye paketi ile gelmiş kadın hemen
    - Kocacığım tahmin ettiğim şey mi yoksa bu?
    diye sormuş. Adam da
    - Evet aşkım Geniş açıklamalı Rüya Tabirleri Kitabı
    demiş......

« Önceki Fıkra Sonraki Fıkra »
    Arkadaşına Gönder:

Türktür O

Tek abdestle bes vakit namaz kilmak için iki büklüm kivranan kisi tabii ki Türk tür.

Desenlerini çok begenerek aldigi yeni bir mobilyanin üstünü baska bir örtü örterek kullanan kişi Türk tür.

Çayi, çay tabagina döküp içen bir Türk degil midir?

Geçirdigi bir trafik kazasindan sonra kanlar içinde çikip, çarpilmis arabasina üzülen kisi Türk tür.

Tüp kaçiriyor mu, kaçirmiyor mu diye kibrit yakip kontrol eden Türk ten baskasi olabilir mi?

Yemekte eti biçakla degil, çatalin yaniyla kesmeye çalisan bir kişi görürseniz gözlerinden öpün, o bir Türk tür.

Kirmizi isikta durdugunuz için size ancak bir Türk bagirabilir.

Otoyolda, otomobilin gaz pedalina tugla koyup, yorulmadan kullanma fikri bir Türk ündür.

Ancak bir Türk, Cola yi çalkalayip fiskirtarak asitsiz içmeyi akil edebilir.

Elektonik hesap makinesini, uzaktan kumandasini naylona sarmis, üzerine de ambalaj lastigi geçirmis birini görürseniz hemen boynuna sarilin Türk tür o.

On yillik bir otomobilin koltuk ambalaj naylonlarini çikarmadan kullanma becerisini ancak Türkler gösterebilir

2. Devri4Lem

Devri4Lem Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kaykay fıkrası cok gsl bence ama anlamak önemli tabi paylaşım içn saol :)