sonunda bıraktım lanet oyunu, üstümdeki her iteme + bastım, yarın sabaha videosu hazır olur.

çok rahatladım hepinize tavsiye ederim, yazmadan edemedim :P

güncel, video eklendi.

http://www.youtube.com/watch?v=khx_NpiYULY

[youtube]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/khx_NpiYULY&amp;hl=en_US&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/khx_NpiYULY&amp;hl=en_US&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]

Mirage demiş ki:
Bıraktın mı? OMG! 8O
bundan 20 kat güzel oyunlar var ve hem dengeli, hem aktif olarak GMler var, hemde 10 katı az para ödüyorsunuz. kafama dank etti, MMO_Doug ile beraber bıraktık oyunu. iyide oldu valla, bu sene lise sondayım az kafamı derslere veririm :P

Cryolite demiş ki:
Mirage demiş ki:
Bıraktın mı? OMG! 8O
bundan 20 kat güzel oyunlar var ve hem dengeli, hem aktif olarak GMler var, hemde 10 katı az para ödüyorsunuz. kafama dank etti, MMO_Doug ile beraber bıraktık oyunu. iyide oldu valla, bu sene lise sondayım az kafamı derslere veririm :P
doğru yoldasın emin ol :beer:

Canova

bıraktığına senin adına sevindim fakat senin gibi sro master lar her zaman çıkmaz :P charların inş. değeri bilinmeyen ellerde harcanmaz :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dersler için bıraktım dersen daha hoş olur bro ve şunu diyeyim çok sıkı bir gamer değilsen sro harici hiçbir oyundan zevk almayacaksın :coffee:

Canova demiş ki:
bıraktığına senin adına sevindim fakat senin gibi sro master lar her zaman çıkmaz :P charların inş. değeri bilinmeyen ellerde harcanmaz :mrgreen:
charlar bende aynen kalacak, huzur içinde yatsınlar :P

Canova

Cryolite demiş ki:
Canova demiş ki:
charlar bende aynen kalacak, huzur içinde yatsınlar :P
tamam o zaman üniversiteye girince aynen devam :P :P

xlorxlarge demiş ki:
bence en iyisini yapmışsın keşke bizde bırakabilsek daral:
çok kolay aslında, tüm olay kafanda bitiyor :P

kendine bu oyunun aslında ne kadar rezil bir oyun olduğunu kabul ettirirsen, gerisi kendi geliyor zaten.
oyuna ödediğimiz para aynı anda 10 tane başka oyun oynamaya yeter.. premium gibi küçük bonuslar ilk başta güzeldi ama sonra devil spirit, magic pop falan derken oyunun içine ettiler.

yazın biraz para biriktirmiştim, okullar başlarken premium falan filan alırım diye. şimdi o parayla güzel bir monitör alacağım, artarsada klavye mouse seti alırım misler gibi başka oyunlar oynarım :P

Cryolite demiş ki:
xlorxlarge demiş ki:
bence en iyisini yapmışsın keşke bizde bırakabilsek daral:
çok kolay aslında, tüm olay kafanda bitiyor :P

kendine bu oyunun aslında ne kadar rezil bir oyun olduğunu kabul ettirirsen, gerisi kendi geliyor zaten.
oyuna ödediğimiz para aynı anda 10 tane başka oyun oynamaya yeter.. premium gibi küçük bonuslar ilk başta güzeldi ama sonra devil spirit, magic pop falan derken oyunun içine ettiler.

yazın biraz para biriktirmiştim, okullar başlarken premium falan filan alırım diye. şimdi o parayla güzel bir monitör alacağım, artarsada klavye mouse seti alırım misler gibi başka oyunlar oynarım :P
bu oyuna can sıkıntısına başlamıştım bağımlılık oldu bana silkroad kadar zevk verecek bi oyun tavsiye edin belki ozaman bırakabilirim diye düşünüyorum :think:

Cryolite demiş ki:
Mirage demiş ki:
Bıraktın mı? OMG! 8O
bi dk bi dk MMO_Doug Türk mü..hanı fire cold heuksual ınt olan

skyLion demiş ki:
Cryolite demiş ki:
Mirage demiş ki:
Bıraktın mı? OMG! 8O
bi dk bi dk MMO_Doug Türk mü..hanı fire cold heuksual ınt olan
türk olduğunu yazmadımki :mrgreen:

Yukarı Alt