Sanırım Bunlar Tanesi 1 Haftadan Bi Süre Bana Yeter 1 Saat içinde Bir Sayfa Devil Yaptım, Bu Event Bitene Kadar 5 Sayfa Zerk ve Deville Doldururum :muck:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben 30dk uğraşdım 2 tane çıkdı rezillik oldu resmen 1 tane daha çıkarırım daha uğraşmam &5 ne işime yarar

Shutetsu demiş ki:
extraloob demiş ki:
15 Mart'ta hepsi kaybolacak ama.
Deviller Hakkında Bişe Demiyorum Ama Zerk Scrolllar, Vigor, Diğer Scrollar ve Lucky Stonelerin Kaybolcağına İnanmıyorum.
aynen bende 1 carla aciyom hepsini zerk scrool veriyo ilerde iyi işime yarar bencede kaybolmaz ™

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
flag, devil, lucky

bunları bedavadan dağıtıyorlar ve mart 15'e kadar tüm server'a 1 yıl yetecek kadar toplanır bu bağlamda silinmezse kendileri kaybeder bende flag var 5str 5int veriyor silinmediğini düşünsenize of off tadından yenmez ama silinecek diye düşünüyorum 8)

silinmeyecek simdi sen foto koydun oyunu birakanlar oyuna donup devil doldurmak isteyecek ve bakcak oyun daha guzel olmus ve joymax amacina ulasmis olcak 8)
Ps.%5 liginde bi faydasi olmaz anca gorunus olarak.

%5 devil i vermeside bu sebepten zaten fazla bi getirisi yok sadece ilgi çekmek amaçlı oyuna yönelimi arttırmaya bire bir

EnDZoNe

yapılması gereken basit. Silinme ihtimaline karşı birinin süresini uzatın süresi uzamıyosa pert olur 8)

Yukarı Alt