TheNeasTa demiş ki:
ALLAH BELANI VERSİN ÖL GEBER KURTULAYIM SENDEN YETER YAA YETERRRRR ÖYLE BAĞLADINKİ BENİ KENDİNE KURTULAMIYORUM SENDEN :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: sin: sin: daral: daral: :!!&%&! :!!&%&! :confused1: :confused1: :!: :!:

İstiyorum bunu. artık canıma tak etti. öyle bi bağladı ki beni kendine. dayanılmaz bir haldeyim artık. Kafamı Sadece extraloob ile dağıtabiliyorum. YGS de onun yüzünden berbat geçti LYS çalışamıyorum. bıktım artık herşeyden

ps: evet şu an inanılmaz derecede karamsarım
aman bro noldu ? anlat derdini her zaman yanındayız :muck: :kalp:

Takımı
Galatasaray
bir tekel bayii bul.cebine koy 20-30 TL. alabildiğin kadar içki al.bir güzel iç.bitirince güzel bir uyku çek.kalktığında herşey güzel olacak :P

Avasin

Nina Ricci demiş ki:
bir tekel bayii bul.cebine koy 20-30 TL. alabildiğin kadar içki al.bir güzel iç.bitirince güzel bir uyku çek.kalktığında herşey güzel olacak :P
yapacak ortamım yok yoksa şimdi onu yapıyor olacaktm ztn

Takımı
Galatasaray
HellGuards demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
ı ıh önermem alkol iyi bir şey değildir.
adamın kafa allak bullak olmuş , dağılmadan düzeltemez o kafayı.başka bir yolu varsa sen diyiver bana :P

Nina Ricci demiş ki:
HellGuards demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
ı ıh önermem alkol iyi bir şey değildir.
adamın kafa allak bullak olmuş , dağılmadan düzeltemez o kafayı.başka bir yolu varsa sen diyiver bana :P
Onu bunu geç en iyisi aç bi cengiz kurtoğlu kaseti ağlayabildigın kadar ağla bro içki falanda lazımd değil aglayabıldıgın kadar yardırrrrr :wink1: sonrada yorulcaksın tabı ağlayınca bi güzelde :uyku:

gorkem8181 demiş ki:
Onu bunu geç en iyisi aç bi cengiz kurtoğlu kaseti ağlayabildigın kadar ağla bro içki falanda lazımd değil aglayabıldıgın kadar yardırrrrr :wink1: sonrada yorulcaksın tabı ağlayınca bi güzelde :uyku:
Aynen Boşalt içini

WeAre

Buralıyım
bu tür durumlarda önce bir 70lik cin alınır 2 tane vişne hepsi içilir sonra kızı arayıp bir güzel sövülür ve rahatlama isteği yerine gelir sonrası zaten rahatlarsın hayatına devam edersin :)

Nina Ricci demiş ki:
ayıldıktan sonra nolucak ? yine aynı şey .. içmek çözüm değil insanlar sadece ve sadece mutlu olduklarında eğlenmek için içmeli .

yapman gereken kızdan biran önce ayrıl ve tek kelime bile etme ayrılıyoruz de neden diye sorar büyük ihtimal . sıkıldım de :thumbsup:

görüceksin aradan 1-2 hafta sonra şoklanmış bir şekilde sana geri dönücek cool2:

Yok bro sıkıldım diyip direk ayrılırsan geri dönmez kızmı yok senin gibisine doktor ol bak nası fır dönüyolar etrafında :mrgreen:

MetoveR demiş ki:
Yok bro sıkıldım diyip direk ayrılırsan geri dönmez kızmı yok senin gibisine doktor ol bak nası fır dönüyolar etrafında :mrgreen:
işte böyle düşündüğünüz için aşık oluyorsunuz aradan 1-2 ay geçiyor hatun ipleri eline almış tek bir ters lafında içelim edelim bağıralım böyle aşkın a .... hacım işi bilicen işe gitmycen diye bir laf vardır ^^

her zaman derim . hatuna onsuz olmycağını belli etme . sevdiğini söyle ama inandırma ki sana bağlansın ve sen kötü duruma düşme alkolik olma eğlencene bak :wink1: bu böyledir kaçan kovalanır :thumbsup:

Noldu sana doktor ya :lol:

ps: Bira İç derim sora arkadaşın dedigi gibi bide güzel yat sabah kalk keyfine bak :muck: nese:

Zera'nın dediği gibi Kaçan Kovalanır. taktiğini uygulicaksın. Her zaman işe yaramıştır. Zaten kovalamazsa kaçmakla en güzelini yapmışsın demektir.

Yukarı Alt