Türk Telekom Çalışanları 16 Ekim De Grev yapıcakmış yani bu durumda Net Telefonlar felan bence Ulaşım olmuyacak Exclamation Shocked ne yapıcaz yhaf ben sro suz net siz edemem hmm

en sonunda bıktırdık adamları :mrgreen: haftada 1 kesın arar agzıma ne gelırse sölerım rahatlatıyo benı bakalım görelim belkı bı seyler düzelir Wink

edit haberın kaynagı neresı ?

Zardock demiş ki:
en sonunda bıktırdık adamları :mrgreen: haftada 1 kesın arar agzıma ne gelırse sölerım rahatlatıyo benı bakalım görelim belkı bı seyler düzelir Wink

edit haberın kaynagı neresı ?
ahh ahh nerde o günler Haberin Kaynağı ---
KANAL D Ana Haber extraokk Türk Telekom Çalışanları Basın önünde acıkladılar 16 Ekimde Grev yapılacakları nı Türk Telekom Çalışanları %19 Zam istemiş Türk Telekomda % 4 zam Veriymuş onun icin Grev yapıolar extraokk

tuuuh bende kufurlu telefonlardan bıktılarda hızmetı ıyılestırmek için yapıolar sandım ehuheuhe :mrgreen:

Zardock demiş ki:
tuuuh bende kufurlu telefonlardan bıktılarda hızmetı ıyılestırmek için yapıolar sandım ehuheuhe :mrgreen:
nerde ya adamlar yine kendilerini düşünüyolar herzamanki gibi kullanıcılar umurlarında deil varsa yoksa ceplerini ve kasalarıni doldurmak.. detective

LorD_LeGoLaS demiş ki:
Zardock demiş ki:
nerde ya adamlar yine kendilerini düşünüyolar herzamanki gibi kullanıcılar umurlarında deil varsa yoksa ceplerini ve kasalarıni doldurmak.. detective
o zaman sülalelerını sevındırmeye devam
bı telefonumda kadına kufur ettım kadın bana terbıyenızı takının konusmalarınız kaydedılıyo dedı bende gıt mudurune dınlet onunda a.... dedim bı sey olmadı serefsızler kufur yemek bagısıklık yapmıs
cok ukala konusuyolar haksız olsam kufur etmem tabıkı 4ever kufur headbang2ft9

Zardock demiş ki:
LorD_LeGoLaS demiş ki:
Zardock demiş ki:
o zaman sülalelerını sevındırmeye devam
bı telefonumda kadına kufur ettım kadın bana terbıyenızı takının konusmalarınız kaydedılıyo dedı bende gıt mudurune dınlet onunda a.... dedim bı sey olmadı serefsızler kufur yemek bagısıklık yapmıs
cok ukala konusuyolar haksız olsam kufur etmem tabıkı 4ever kufur headbang2ft9
bir NWO cu olarak manyak örnek oluonn.. eyw. :lolmuch: extrabeer

Bağlantılar ve telefonlarda bir aksaklık olacağını sanmıyorum önceki grevlerinde herşey sorunsuz çalışmıştı...

kaydetme işleri tamamen palavra günde kaç kişi arıyo küfür ediyo belli deil kaydetse ne yapıcak mahkemeyemi vericek onca kişiyi HYR.neden yağlı kazıktan olsunki.. :lolmuch:

LorD_LeGoLaS demiş ki:
kaydetme işleri tamamen palavra günde kaç kişi arıyo küfür ediyo belli deil kaydetse ne yapıcak mahkemeyemi vericek onca kişiyi HYR.neden yağlı kazıktan olsunki.. :lolmuch:
Bende TTNet i aradıgımda azımdan argo kelime cıkmasın diye dikkat ediyodum :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
zuhahah TTnet hem Kullanıcılardan Hem işcilerden Sömürüo oh ne ala :lol:

boş zamanlarımda dosya indiriom ttnet boş kalmasın die :lol:

dR.NooB demiş ki:
bir NWO cu olarak manyak örnek oluonn.. eyw. :lolmuch: extrabeer
süper örneksin dstum :lol: hemde adam NWO die insalık dışı bi varlık deil ki bizim gibi biri nie sövmesin :lol:

forever Küfür :lol:

Yukarı Alt