arkadaşlar bu oyunu gittim aldım (tabi korsan :lol:) oyun tam anlamıyla süper türkçe olması hele seslendirmesi süper ben bayıldım oyunu aldım 1 günde bitirdim süper bir oyun inanılmaz derecede karmaşık ve zor ama müthiş zevkli hikayesini yukardan okuduysanız.Tek kötü yanı gece oynarken yaratıklar iğrenç acayip bişey yanlış anlamayın yaratıkların görüntüsü güzel ama kendi kötü.Her Türk oğlu Türk'ün oynaması lazım gidin alın oynayın.

Söylemeden geçemiyecem kamera açısı iğrenç Confused Confused

http://www.youtube.com/watch?v=rcJ0yQ6C728 (kemera açısı,oyunu başından(kadıköy meydanı) görüntü)

www.kabus22.com (resmi sitesi)

http://www.gezginler.net/modules/mydown ... 2&lid=3708 (oyunu indirmek isterseniz)

Kur dilini seçiniz: Türkçe!

EGM dergimizin 4. sayısını aldıktan sonra içinden çıkan Kabus22 demo CD�sini heyecanla PC�ye taktım. Önüme çıkan pencerede Türkçe seçeneğini seçtim. Yükleme bittikten sonra hemen oyunumuzu başlattım. Opsiyonları umursamadan �Yeni oyun� ikonunu seçtim.

Giriş videosunda slayt gösterisi şeklinde ürkütücü bir ses tarafından bize bir şeyler anlatılıyor. Arkada gerici bir müzik var. Büyük heyecanla kulağımı hoparlöre yaklaştırdım. (En çok beklediğim yapımlarda bile yapmadığım şekilde�)Bir kişiden bahsediliyor. Bir tarikat kurmaya çalışıyor bu esrarengiz karakter. İnsanlara yaşadıkları dünyada cennetteki mutluluğu tattırabileceğini söylüyor ve büyük bir kitleyi arkasına alıyor. İnanan insanların arasında zenginler, politikacılar ve önemli insanlarda bulunuyor. Bu topluluk onu, kendisine inanmayanların yanında güçlü kılıyor. Kendine de inanmayanlara savaş açıyor. Dünya 22 ayrı bölgeye ayrılıyor. Bölgelerin başkenti konumunda ise İstanbul bulunuyor!

Ürkütücü bir şekilde ilerleyen girişin sona ermesiyle kendimizi bir İstanbul Direniş Karargâhında buluyoruz. Ebru Kadıköy�de ve Demir�e durum hakkında bilgi veriyor. Durum pek iç açıcı değil. Bazı bölgelerde kontrol kaybedilmiş vaziyette. Cesur Türk Demir sinirli bir şekilde karargâhtan Kadıköy�e doğru hareketleniyor.

Resident Evil sanki�

Kontrol bize geçtiği anda Resident Evil geliyor aklımıza. Çok benzerlik gösteriyor. Grafiklere baktığımızda kısıtlı imkânlar doğrultusunda gerçekten çok iyi gözüküyor. Demo�da grafik adına gözümü tırmalayan bir şeyle karşılaşmadım. Aslında Directx 9�un son yapımlarda gördüğümüz efektleri kullanılsa çok daha hoş olurdu. Seslendirmeler de biraz amatör geliyor kulağımıza, ama Türkçe olması gerçekten bize her hatayı unutturuyor. Arada sırada tırsak ilerlememizi sağlayan ses efektlerini de eksik etmemiş Son Işık yapımcıları. Şunu söylemek gerekir ki bu imkânlar doğrultusunda, yetersiz kişi ile yapılabilecek en iyi şeyleri yaptılar.

Oynanış�

Orijinal oyunumuzda bildiğimiz gibi üç karakter ile ilerleyeceğiz. Demir, Ebru ve İnzar. Demo�da sadece Demir ve İnzar ile oynuyoruz. Kendilerinden biraz bahsetmek gerekirse:

www.merlininkazani.com dan alıntı

birazda resim koydum

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Oyun Çok Dandik İndirdim Ve Oynadım Kamerası Çok Kötü..... Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Yukarı Alt