1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bir Trader Hikayesi (DW-JANGAN)

1. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu geceki eğlencem DW'den Jangan'a kervan çekmek oldu gelin birlikte neler yapmışım görelim :lol:

Taktım dede'den kalma kırmızı bayrağımı,aldım babam'dan kalma sarı öküzümü gittim Leegak amcanın yanına sağolsun ötv indirimini göze alarak ucuza verdi bana herşeyi :beer: nal,semer ne varsa yükledim öküzün üstüne fazlada doldurmadım tabi yaşlı zaten hayvancağız onunda canı var sonuçta onada yazık :wink1: :kalp:

Fazla oyalanmadan yükleyip koyulduk yola DW kapısındayız yol haritamı kontrol ediyorum en temiz yerler neresidir nerelerden gidersek daha çabuk ulaşırız Jangan'a kontrol edip başladık sarı öküz ile maceraya hadi hayırlı uğurlu olsun :detective:

wuuhuuuu yolda çıkan 3-5 hırsız bozuntusunu saymassak güvenilir ve hızlı bir yoldan ulaştık limana :headbang:

Hageuk reisle konuştum ama adam bana mahçup bir şekilde aynen şunu söyledi ''Üzgünüm evlat ama bu koca öküz'ü alabilecek gemi şu anda seferden gelmedi en az bir 15dk. beklemen lazım''
    Tüh ya Hotan'da toplantım vardı ona geç kalacağım diye düşünürken gemide geldi hem zaten bir kerede bensiz yapıversinler toplantıyı ben onaylarım sorun olmazdı agalar meclisi açısından :thumbsup:

Hageuk reis'in gemisinden indikten sonra Jangan'da hızlı bir yol kat ettik sarı öküz ile e birazda yorulduk tabi oturduk beşyol ağzında hem biraz dinlenelim hemde belki burası işlek mekandır bir arkadaş bulur beraber gideriz diye düşünmüştüm :beer:
    ama ne yazıkki gelen geçen olmadı neyse biz yola devam edelim en iyisi :!!&%&!

8O
    Aman tanrım bunlarda ne yolda birsürü kaplan aç birşekilde geziniyorlar hemen hepsini teker teker yakalayıp kestim siz benim sarı öküzümü yiyemezsiniz :starving:

Jangan merkez yakınlarında çinli bir beyefendi ile karşılaştım kılık kıyafetine bakılırsa oda Çin'in soylu ailelerinden geliyor galiba 8) ama sanırım kervanını yıkmışlar :cry:

Ben adama yardım etmek için seslenirken benim iri cüsseli sarı öküzüm adamın gözü gibi baktığı beyaz küçük ama şirin tavşanını ayakları altında ezince adam toz oldu bir anda ortalıktan sanırım beni Trader kılığına girmiş cani hırsızlardan sandı :!!&%&!

Şehir merkezinin önünde dahi kervan indirmiş hırsızlar hayretler içerisindeyim bu ülkede hiçmi güvenlik görevlisi yok neyse bende hemen içeriye geçeyim en iyisi benide indirmesinler :santa:

yolculuğumu bir arkadaş dahi edinemeden bitirmiş bulunuyorum üstelik birde tavşanına yaptıklarımı ömür boyu unutmayacak bir çinli düşman kazandım :oops:
    Şehir içinde geldim Jodaesan efendinin yanına malları satmak için anlaşılan buraya kriz pek uğramamış yada teğet geçmiş DW'den aldığım malları tam 3.87 katına sattım Jodaesan efendiye :santa: ''Her kriz bir fırsat doğurur'' sözünü'de bunun için kullanmışlar sanırım :wink1:

Sarı öküz çok yaşlandı artık onu sizin ilgi ve sevginiz ayakta tutacaktır eğer ölmezse birdahaki sefere DW-Hotan gibi tehlikeli bir yolculuğa son defa çıkacağız :curtain:

2. MassiveAttack

MassiveAttack Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Budur abi işte budur. Parmaklarına sağlık.
    Neydi o hübelenin hikayesi bütün sitelerde dolaşıyor, yok ince bir yağmur hüzmesi jangan tepelerine serpiştirirkene ben amuda kalkıp soul skillini basarkene vs.

Buna ihtiyaç vardı serisini bekleriz.

3. PolgaraWahrenheit

PolgaraWahrenheit Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni
    Ahahahaha tavşana yaptıklarını asla unutmayacağız :D :D :lol:

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    adam fotoroman yazmış bir ara bende kervan çekmek istiyorum yaa harika olur aslında özledim jangan hotan yapmayı :D

5. SuperStarDeejay

SuperStarDeejay Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D Bende biraz lvl yapayım hikayelerime başlarım. Çok güzel olmuş arko :wink1:

6. DeviLeyez

DeviLeyez Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad Muhendısı
    Gercekten Harıka Olmus :wink1: Tuttum Senı Arko

7. Hopess

Hopess Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    harika olmus okurken çok eglencelı wakit geçirdim çinli meselesi daha bi qüzeldii number one