Chara pre icin silk aldım ama serverlerin dolulugu nedeniyle 1 gündür giremedim ve hala girmedi car deniyor servere girmeyi :!!&%&! silkroadın sitesinden silki preye dönüştürüp aktive etmek gibi bir durum varmı? bilgisi olan varmı?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RaPS0Dy demiş ki:
cok kötü durum silk var carda pre alamıyoruz oyuna giremiyoruz sin: sin:

joymax 300bin kişilik EXL forumunu gelip takip etmiyor ya ben buna yanıyorum işte, aynı duruma bende düştüm pre plus basacağım 500 silk almışım 2 gün oyuna giremedim bu ne rezilliktir ya ko'da böyleydi ama adamlar ne yaptılar sitelerinden gir preyi bas tek tıkta oyuna gir yöntemini getirdiler koskocamancık joymax bunu beceremiyor olamaz istememe sebeplerini ise hiç anlamıyorum sin:

RaPS0Dy demiş ki:
Chara pre icin silk aldım ama serverlerin dolulugu nedeniyle 1 gündür giremedim ve hala girmedi car deniyor servere girmeyi :!!&%&! silkroadın sitesinden silki preye dönüştürüp aktive etmek gibi bir durum varmı? bilgisi olan varmı?
Oyuna ID PW yazıp bırakma o hep deniyor dio ama çoğu zamn takılıo ara sıra exit yazısana tıkla cancel yap eğer exita tıklanmıyorsa çık yeniden gir

extraloob demiş ki:
RaPS0Dy demiş ki:
cok kötü durum silk var carda pre alamıyoruz oyuna giremiyoruz sin: sin:

joymax 300bin kişilik EXL forumunu gelip takip etmiyor ya ben buna yanıyorum işte, aynı duruma bende düştüm pre plus basacağım 500 silk almışım 2 gün oyuna giremedim bu ne rezilliktir ya ko'da böyleydi ama adamlar ne yaptılar sitelerinden gir preyi bas tek tıkta oyuna gir yöntemini getirdiler koskocamancık joymax bunu beceremiyor olamaz istememe sebeplerini ise hiç anlamıyorum sin:

Valla Stress atmaya geliyorz oyuna giremeyince stress basıyor, hala giremedim sin: sin:

kasaga demiş ki:
RaPS0Dy demiş ki:
Oyuna ID PW yazıp bırakma o hep deniyor dio ama çoğu zamn takılıo ara sıra exit yazısana tıkla cancel yap eğer exita tıklanmıyorsa çık yeniden gir

Senin dedigini yapıyorm bro.. yarım saatte bir tekrar deniyorum. :nod:

Yahu nasıl giremiyosunuz anlamıyom ben koskoca 100 leveli presiz devirdim hic sorun olmadı siz giremiyonuz.Bazen netim kopuyor 1 saat sonra tekrar oyundayım.

yat kalk yine dua et client olayını kaldırdılar, client varken ben 6 gün uğraştım pre basmak için. adamlara para vermek için günlerce uğraşıyoruz bee.

Yukarı Alt