elimde vSro dosyaları var kendime sro kurup arkadaşlarla oynamayı düşünüyorum kafama eserse belki internet alemine açarım sroyu peki internete yayarsam bu kurduğum sroyu bir sorun olurmu
PS: joymax yetkilileri dava açıcağını söylüyor.
PS2: ama kaç kişiye dava açıcaklar 5000binmi 6000binmi bu kadar kişiye dava açmak zor değilmi mahkeme hemen öyle kısa süren birşey değil :?:

aç sen aç bişi olmaz :) dosyaları kaptırmadan önce düşünceklerdi :D

vallaha durum okadar salakçaki :mrgreen: bak durumu kopyala yapıştır yapayım şuaraya :mrgreen:

Merhabalar,

Malumunuz üzere dün gece vsro dosyaları herkes ile paylaşıldı. Bu konuyu açmamdaki sebep dosyalar paylaşıldı diye bazı kişilerin artistlik yapması, bu nedenle bazı şeyleri açıklığa kavuşturmak istiyorum.

Dosyalar paylaşıldı ama hiç düşündünüz mü neden paylaşıldı diye ? Chernobyl baskılara dayanamadı ise cevabınız yanılıyorsunuz...

Bildiğiniz üzere vsro dosyalarını satın almıştım ve satın aldığım kişi Chernobyl in ortağı Bloody idi. Ödemeyi paypal ile yapmıştım. Chernobyl elitepvpers de bazı işe yaramaz dosyaları paylaşarak dikkatleri üzerine çekmek istedi ancak bu durum benim hoşuma gitmedi. Çünkü yaptığı tek şey kullanışsız dosyalar ile ortalığı karıştırmaktı. Kendisine kızdım ve ödediğim parayı geri çekeceğimi söyledim bunun üzerine elitepvpersde "The end" diyip bu saçmalığa son verdi dün gece dosyalar paylaşılmadan önce.

Hemen ardından elimdeki dosyaları kurması için güvenerek yardıma çağırdığım bir hain yardım etme bahanesi ile benden çaldığı dosyaların bir kısmını elitepvpersde yayınladı, Aslında elinde tam dosyalar yoktu sadece bir kısmını çalabilmişti benden o nedenle hepsini paylaşmadı. Ben bunu görünce acayip derecede sinirlendim ve gittim Chernobyl'e çattım çünkü onun yardımcılarından birinin yaptığını düşündüm. Gönderdiğim parayı chargeback yapacağımı, server kurmaktan vazgeçtiğimi bu işten çok sıkıldığımı hatta ve hatta dosyaları paylaşacağımı söyledim. O da eğer parayı geri çekersem dosyaları kendisinin benden önce paylaşacağını söyledi paylaşırsan paylaş dedim çünkü cidden bu dosyalardan bunalmıştım artık ve paypaldan chargeback yaptım.

Ben chargeback yapar yapmaz Chernobyl tüm dosyaları paylaştı ki o paylaşmasaydı ben paylaşacaktım... Yani anlayacağınız dosyalar size kendiliğinden gelmedi, dosyalar elinize geçtiyse benim sayemde o nedenle ortalıkta aptal aptal dolaşıp bişey bilip bilmeden "Dosyaları para ile alanlara ne oldu g...t mü oldunuz" şeklinde dangalakça konuşacak olacak olursa defolsun gitsin bu siteden benim canımı sıkmadan.

Durum bundan ibaret :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Joymax dava açarsa haklı durumdalar, büyük bir tazminat ödersin.

Yukarı Alt