Arkadaşlar Ben Off Topic'e Bux.to Hileleri diye bir konu açmıştım ama silinmiş... Kuralları Tekrar Tekrar okudum ama bunun yasak olduğunu gösteren herhangi bir şey yok. Bakıns adece hileleri veriyordum. Yani lişnk falan vermedim. Konumun geri alınmasını istiyorum...

Liu

rank8
ayıkla pirincin taşını Rolling Eyes Rolling Eyes iyi bari benim üstüme kalmadı dicem ama konu benim üstümde Cool

kurallar belli bux yok sux yok gux adı sanı belli olmayan sitelerden para kazanmaya yonelik her hareket ve ozendiricilik yasak. yarın bir gun adamın teki gelcek sana bu siteyi sorcak sonra konu acacak ya bu siteye girdim ama yapamadım help me pls diye yok arkadas hiçbirine izin mizin yok

Liu

rank8
boş iş boş reklamla ilgisi yok özendiriyorsun milleti diyor sonra mılletın bı yıgın konu accak dıyor plss yardım yok yaramadım vs vs
o yüzden kapatılıyor Wink
ve yarıca başka konu açma gene editlenir Exclamation

arkadasım sana yasak diyoruz anlamıyor musun? bazı kurallar yazılı degildir. yazılı olmayan kuralları kulagınıza fısıldarız zamanı gelince bu da onlardan biri kapiş?

ii ya paylaşım yapmak ta yasakmış sadece sömürmek mi gereiyor? sadece modlar mı paylaşım yapabilir... bunun zararını hala anlamadım..(Biraz geri zekalıyım)

haa bide sizin yasak dediğiniz şeyler şunlar: bux.todan para kazanmayı anlatan kendi link ini veren üyelik linkini veren vs konular yasak ... Gerçi ben mi mod öğretecem...

bannedddd

Buralıyım
Bu konuyu galiba yönetimden birisi sabit yapmıstı en son ben öyle hatırlıyorum cünkü her şey anlatılmıstı. Ama yanılıyor olabilirim. Rolling Eyes

@Mumya: Biraz sakin... Wink

Alizee demiş ki:
sen hiç bir mod un öyle konu açtığını gördün mü Question

Ya sen yeni konular açılacak diyorsan yok yapamadım vs... O zaman bot konuları da olmamalı. çünkü aynı şey

neyse arkadaşlar rahatsız ettiğim için özür dilerim bir daha paylaşım yapmayacağıma söz veriyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
box vb. sitelerden nefret ediyoruz konu ile ilgili hiçbir topici açtırmıyoruz açmakta ısrar edenleri de siteden banlıyoruz varmı konuya devam edecek Cool

ben ısrar etmiyorum şu ana kadar bene özndirmekten bahsediorlar direk deyin extraloob gibi :lol::D

Yukarı Alt