Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bir Servet Gitti , Babel Geliyor

Yeni sezon için Hollandalı teknik direktör Frank Rijkaard ile anlaşan Galatasaray'da, başarılı defans oyuncusu Servet Çetin 8 milyon euro karşılığında Fransa'nın Marsilya kulübüne satıldı.

Servet'in de Marsilya'dan yıllık 2 milyon euro kazanacağı belirtildi.

RYAN BABEL GELİYOR

Bursaspor'dan Mustafa Sarp'ı kadrosuna katan sarı kırmızılı ekip, henüz başka bir oyuncu ile el sıkışmadı. Fakat Rijkaard ile büyük sükse yapan Cimbom, Avrupa basınının manşetlerinden düşmüyor.

İngiliz Gazetesi Daily Mail bugün manşetten verdiği haberinde; Hollandalı çalıştırıcının, Liverpool'da forma giyen vatandaşı Ryan Babel'i istediğini yazdı.

Livepool Menajeri Rafael Benitez'in ısrarla istediği Glen Johnson'ın 20 milyon euroya Liverpool'a gelmesinin an meselesi olduğu ve buna karşılık Babel'in de 10 milyon euro gibi bir bonservis bedeliyle Galatasaray'a verilebileceği belirtildi.

Haberde ayrıca Babel'in, Liverpool'da yeterince forma şansı bulamamasının, bu transferin gerçekleşme olasılığını güçlendirdiği yazıldı.

Ryan Babel kimdir

Doğum tarihi: 19 Aralık 1986

Ülkesi: Hollanda

Boyu: 185 cm

Kilosu: 79 kg

Mevkii: Ortasaha, Forvet

Oynadığı kulüpler:

2004-2007: Ajax
2007- : Liverpool

Rijkaard GS'yi coşturacağa benziyor hemen hemşerilerine göz dikmiş ama kimi alırlarsa alsınlar FB'nin önüne geçemezler. 8)

ps : Server değilde Servet sanırım ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pardon server değil servet gitti :P Bilgisayarla bu kadar uğraşınca yiyorsun kafayı tabi :mrgreen:

servet en sonunda gitti babel liverpool maçlarında seyrettim dehşet oynuyor gsye yakışır ama gs hücum yönü zaten iyi defans iyice boş kaldı bakalım neler düşünücekler. :D

HeLL_KinG demiş ki:
Rijkaard GS'yi coşturacağa benziyor hemen hemşerilerine göz dikmiş ama kimi alırlarsa alsınlar FB'nin önüne geçemezler. 8)

ps : Server değilde Servet sanırım ^^
Eğer çoşarsak kimse tutamaz bizi :oldie: :starving:

Zaten Sivasa da Messi geliyor. Trabzona Rooney....

Rjkaard kendi cebinden vericek heralde bunların parasını

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ben inanmıyorum artık gazetelere ^^ Gazetelerin dediği çıksaydı ;

Mourinho , Deco , Hamit Altıntop , Sırp Stoper , Faslı Stoper , Gudjohnsen ve barçadan bir kaç oyuncu daha galatasaraydaydı.

kemalist haklı onlar sadece yazıyor doğru olup olmadığı ise meçhul bakalım servet güzel bir miktarda paraya satılmış heralde o para ilede güzel bir transfer yaparlar. :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MilkyWay demiş ki:
Ben bi aralar messi Fenerde diye bi haber okumuştum gazetelerde:P
eto henry ,

henry'e gitmiş sormuş bunlar bölye böyle fener'e gelmek ister misiniz diye , henry reddetmiş sonrada açıklama yapmış , evet böyle bir teklif geldi doğrudur lakin küçük takımlarda oynayacak duruma düşersem futbolu bırakırım :mrgreen: :lol:

Servetin gitmesi iyi oldu şimdi süper defans alıcak eminim Gs.
Babel'de gelirse süper olcak.

stalebug demiş ki:
Servetin gitmesi iyi oldu şimdi süper defans alıcak eminim Gs.
Babel'de gelirse süper olcak.
Servet zaten super bi defans oyuncusu sayılır..

Zaten stoper sıkıntısı var gitmemeli bence.Çünkü Servet gidecek ve güzel bir defans oyuncusu alınacak .Onun bonservisi en az 4-5 mil.euro eder.Onla birlikte bi tane daha lazım olacak.

Yani kısacası Servet gitmemeli :oldie:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Servet gidemedi zaten marsilyaya yeni yönetim geldi servetide istemediler ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
denizlide çocukken ayakkabı boyacılığı yapıp denizli spor ile futbola başla ardından yıldızın parlasın FB'ye gel orada şöhret ol A Milli Takıma çağrıldı ardından 6S'ye transfer oldu oradan da Marsilya'ya müthiş bir hayat öyküsü gerçekten 3 yıl avrupada futbol oynar ve askerlikten kurtulup hemen yurda geri döner.

Yukarı Alt