1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bir rekor da LeBron'dan!

1. Buzzz

Buzzz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Madison Square Garden'da New York Knicks'in konuğu olan Cleveland Cavaliers rakibini 107-102 mağlup ederek bu sezonki 39. galibiyetine imza atarken, maçın yıldızı LeBron James oldu. 'Kral James' lakaplı LeBron Knicks karşında 52 sayı, 10 ribaunt, 11 asist, 2 blok, 3 top kaybıyla müthiş bir performans sergiledi. LeBron James, kariyerinin 21. 'triple-double'ına imza atarken, bu sezonki en iyi başarımına da imza attı. LeBron James karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, "Numarala takılıp kalmıyorum. Sadece maçımı oynuyorum" dedi.

James, bu başarısıyla Michael Jordan'ın ardından Knicks seyircisi önünde 50 sayı barajını aşıp, ''triple-double'' yapan 2. oyuncu olmakla kalmadı, NBA'in efsanevi isimlerinden Kareem Abdul-Jabbar'ın 1975 yılında kırdığı rekoru da geliştirmiş oldu.

Cleveland'da Zydrunas Ilgauskas 15, Wally Szczerbiak ise 12 sayıyla takımlarının galibiyetine katkı sağladılar.

Bu sezonki 27. yenilgisini alan New York Knicks'te ise Al Harrington'ın 39 sayı, 13 ribauntluk başarımı yenilgiyi engellemeye yetmezken, David Lee ise takımı adına 12 sayı üretti.​

2. AllStAr

AllStAr Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Amele :D
    Çüş,oha,yuh 8O Ayıp denilen bişey var yahu 51 sayı atıp da triple-double yapılmaz ki canım.... :mrgreen: