Bir yılda ders çalışabilmemiz için 365 gün var.
52 gün pazarları kaldırırsak 313 gün kalıyor..

Yazın havaların çalışmak için çok sıcak olduğu 50 gün var, yani geriye 263 gün kalıyor..

Her gece ortalama 8 saat uyuyoruz bir sene için düşünürsek saatler 122 gün yapar.geriye 141 gün kalır…

Kendimize her gün 1 saatcik zaman ayırsak 15 gün daha azalır…kaldı 126 gün.Hergün yeme içme için 2 saat harcarsak 30 gün gidiyor 96 günümüz kalıyor..

İyi bir öğrenci dışarı çıktığında sadece 3 saat gezip tozmaya harcasa,yılda 108 gün eder kigeriye sadece 4 günümüz kalır..

E sonuçta bizde insanız 3 günde hastalanırız, geriye 1 günümüz kalıyor…

aaa!.. tesadüfe bakın o günde doğum gününüz..

:wink1: :mrgreen:

Mopneet

Resim olarak paylaşmıştım zamanında ama tekrar paylaşılması sorun olmaz sanırım. ^^

Mopneet demiş ki:
Resim olarak paylaşmıştım zamanında ama tekrar paylaşılması sorun olmaz sanırım. ^^
Kusura bakma görmedm senin paylaştığını özür dilerim. Paylaşılmışsa konuyu kilitleyeblrsn sorun olmaz dostum :thumbsup:

Mopneet

aLeMDe_TeK demiş ki:
Mopneet demiş ki:
Kusura bakma görmedm senin paylaştığını özür dilerim. Paylaşılmışsa konuyu kilitleyeblrsn sorun olmaz dostum :thumbsup:
iyi böyle iyi. ^^

:)) espritüel bir yaklaşım olmuş güzelde olmuş ama gerçeği yansıttığını düşünmüyorum :)) ama bir konuda haklısınız öğrencilerin bahaneleri bu şekildedir :)) örneğin ben :))) ama öğrenci çalışmak istediğinde çalışır günde 2 saat çalışsa yeterli :)) yukarıdakini özetlersek öğrencilerin %70i tembeldir hatta biraz daha fazlası iyi forumlar :))

Yukarı Alt