Takımı
Besiktas
Bir league of legends tr canlandırması:

Vayne:Oha abi ya çok ping var oynayamıyorum.
Voli:Abi ne biçim ganga geliyorsun daha hızlı koşsana.
Vayne:Abi sur verelim neden uğraşıyoruzki.
Voli:Bu darius kasıldı ölmez artık kim kastı bunu.(Solo topta karşı karşıyalardı ve kasan kişi voli)
Vayne:Siz salaksınız ashe'yi kovalayın der peşine düşer ve 5 vs 1 gelir oha abi bune lag ya.
Voli:Dariusa vurmayın der ve tfde direk dariusu hedef alır 3 kişiyle ölür.
Vayne:Takımda 4 kişi ölür vayne her zamanki gibi tf'de yoktur o sırada karşı takımın mavisinde derki oha abi nasıl öldünüz ya.O sırada karşı takım baronu alır ve aralarından biri maviye doğru yönelir vayne ölür.
Ve baronu alan 5 kişi basemize girer kenen ultisini son bir güç ile açar ama arkasında tf'ye girecek adam yoktur çünkü herkes 5 kişiye teker teker dalmış ve ölmüştür.

SON

Takımı
Besiktas
Ps:Brand 20 dakikaya kadar kill almadı oyun tf dönünce kasıldı arkadaşımız.

Takımı
Seçiniz...
Kanka ben dereceliye hiç bulaşmasam mı ne yapsam istemsiz kahkağa attım şuan. :mrgreen:

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj EnderGelisenOsasunaAtagi rumuzlu uyeden alinti yapildi
EnderGelisenOsasunaAtagi demiş ki:
Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Kanka ben dereceliye hiç bulaşmasam mı ne yapsam istemsiz kahkağa attım şuan. :mrgreen:
Sezon 3 bitmeden en azından bi silver bitirmek lazım.
Bugün 30 oldum, 16 şampiyon gerektiğini biliyordum bir arkadaşım beleşlerle beraber 16 dedi bende genelde 3150 4800 lük heroları aldım 10 tane.2 sayfada rün aldığım için ful pek şampiyon alamadım o yüzden giremedim bakalım en kısa sürede 450 liliklerin 6 tanesini çekicem ve 10 maçı oynucam bakalım nasıl olucak. Silver tutmaz gibi geliyor ama hayırlısı.

Yukarı Alt