Continuum demiş ki:
@lordzek;
dur abi daha 26 yaşima kadar evlilik düşünmüyorum dur naptin :D ama teşekkür ederim bir yandan da :kalp: evleneceğim kız o olurdu %99,97 :D
yüzde 0.03'lük dilimde adriana lima ve benzerleri vardır inşallah :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Kemalist demiş ki:
Pes oynarken oyunu bırakıp mesajına cevap verdim.
Bunu yapmak istemiyorum ama zorla yaptırıyor. Arkadas hissediyor resmen ya o kolu elime alıp pes atacagımı. Tüm gün susar, ps cafeye geldigimizde de cıt cıkmaz. Otururuz takımları ayarlarız yine cıt yok. Tam düdük sesi gelir mac baslar telefona mesaj yagar. Test edildi onaylandı.

Takımı
Besiktas
Sabah 5.30 kalktım hazırlandım giyindim çilekli sakızımı çaktım sonra evinin kapısına indim hergün koluna girerek okula gittim canı sıkıldığında elimden gelen herşeyi yaparak mutlu ettim.
Saat kaç olursa olsun çağırdığı en uzak yere kadar anında gittim.
Onun için en önemli işimi kafama takmadan saatlerce sohbet ettim.
Gözlerinin içine her baktığımda nasıl duygular içinde olduğumu söylemedim.
Bütün konuştukarını en küçük aşamasına kadar dinledim ve sevdiği sevmediği herşeyi öğrendim.
Ona biri kötü bir laf dediği için okulda kavga ettim disiplinlik oldum.
Onun için eski arkadaşlarımla ettiğim uzun sohbetler yerine onla sohbet ettim.
ve daha aklıma gelmeyen herşey

Ama bunların hepsi onu çok sevdiğimi söyleyene kadardı ve sonra hayatıma uykusuzluk girdi...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Bunu yapmak istemiyorum ama zorla yaptırıyor. Arkadas hissediyor resmen ya o kolu elime alıp pes atacagımı. Tüm gün susar, ps cafeye geldigimizde de cıt cıkmaz. Otururuz takımları ayarlarız yine cıt yok. Tam düdük sesi gelir mac baslar telefona mesaj yagar. Test edildi onaylandı.
Pesteyken o kadar koymuyor aslında hadi durduruyorsun kanka kusura bakma ya çok mesaj attı görüyorsun falan diyorsun hallediyorsun bir şekilde ama online oyunlarda :roll:

Kemalist demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Pesteyken o kadar koymuyor aslında hadi durduruyorsun kanka kusura bakma ya çok mesaj attı görüyorsun falan diyorsun hallediyorsun bir şekilde ama online oyunlarda :roll:
Öyle deme BF3 de jeti bırakıp mesaja cevap vermişliğim var. :D Dağlara taşlara sürdüm kaç kere o jetleri ahh ah. :D

ironEyE demiş ki:
Romeo demiş ki:
Bir kıza 1 ay boyunca yazdım ama karşılık alamayınca yaptığım şeylerin haddi hesabı olamaz :coffee:

160 telefondan aynı anda onu sevdiğimi yazdım
Ankara/Kızılay'ın ortasında tanımadığım 250kişiye onu sevdiğimi söylettim ve 50 arkadaşımada aynı şeyi yaparak videoları birleştirerek film çektim.

Eğer ümitsiz aşık varsa içimizde öneririm bunları kesin işe yarar :thumbsup: :beer:
Sonra kızla çıkarsınız ve kızın bir tarafı dehşet derecede tavan yaptığı için hiç bir şey söyleyemezsiniz kıza. :D
yoo sonra kız onu ne kadar sevdiğinizi düşünüp mest olur sonrada istediğinizi yapabilirsiniz test edildi onaylandı melihcim rahat ol :coffee:

Kemalist demiş ki:
Sen bu olayı çözmüşsün hocam :buddha:

Wax Whine demiş ki:
Kemalist demiş ki:
ahah aynen ya :D

Pes oynarken kendisinden bilerek 4 gol yedim(Daha ne yapayım??!!) Sonuç 6-4 :D

Ek olarak: Metin2'de charı satıp şu siteden 125 tllik hediye almıştım.(İndirimli haliydi birde daral: )
http://www.sevgiliyehediye1.com
Charı satmam yine iyi oldu ama bu hediyeye 125 lira verip elde 0 olması çok kötü olduydu :( Hediyede 10(15 olabilir) kişiye xx umutu affet söylettirilmişti ve bir kutuya cdsi koyulmuştu.Kutuda 10 adet renkli kağıtlarda sözler güller vsy.Daha önce resimlerini çekmiştim.

Arkadaş vasıtasıyla hediyeyi yolladıktan 1-2 gün sonra teşekkür ederim diye bir mesaj almak koymuştu.

Yukarı Alt