1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bir kac sorum var

1. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Isroya yaklasik 1 yil sonra tekrar dondum.
    - 113 lv bladerim var ff ve eu ptlere almiyorlar nerede kasmaliyim?
    - + basma sistemi degismis elixir falan dusmuyor yerden nasil + basiliyor?

Lv kasmak iyice zorlasmis

2. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    hacım bıraktığım zamanlarda 120cap yeni gelmişti elixir yok evet, enhancer diye bişi var onunla + basılıyordu. 11d itemleri 12dye çevirmek için awaken stone kullanılıyordu. 12d itemlere + basmadan önce silkle alınan stonelerden basmak gerekiyodu immortal gibi ama +1de bile basmak gerek yoksa item yanarsa %100 kayboluyor. Onu basarsan yanınca -1 azalıyor + değeri.. element sistemide kalkmıştı tabletler yok mobdan düşen stonelerle hallediliyor blue basma falan.. 12d de adv olayıda yok..

115 olana kadar kendi lvlinde solo kasılcaksın başka çaresi yok. 115 olunca görevler açılıyormuş ve her bir görev %0.22 exp veriyomuş.. o görevlerle saatte %0.5 falan kasılınıyor diye hatırlıyorum..

3. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Magic proof olayina bakiyorum iste. 13d rare b/s var proof tamam +1 -1 veriyor da elixir yerine ne kullaniliyor hala anlamadim enhancer dedigin seye benzer bir sey var kasada da denemeye cesaret edemedim acikcasi
    115 ve ustunde limitsiz gorev olsa bota ayarlarim isterse 2 ay sursun 120 olmak acik birakirim pcyi de bu sekilde olmuyor ya %0.06 ne demek saatte :roll:

4. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    enhancer şu resimdeki zımbırtı diğeride proof stone..

limitsiz görevler 115+da açılıyor diye biliyorum 115e kadar dayan sabır gerek yolun uzun vakit kısa ölüm yakın