Herkesin bana garezi var galiba %100 hp buluyorum ve bana pk olunuyor :!!&%&!
- Resim Silinmiş.
Böyle giderse ben de teke tek bulduğum isy da bile gelene pk olcam durduk yere yeter ya...Nedir benim bu şere.sizlerden çektiğim!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
dalmadan here demişssin :lol: abicim neden here diyorsun ki ? here demeden kesince düşmanmı oluyorsun hp'den mp'den anlasınlar birdaha here deme hemde gördüğün an dalmaya başla zaten elitelerden seni göremezler beklemeye gerek yok

Geçmiş olsun

Takımı
Galatasaray
evet here falan demene gerek yok dal gitsin sonucta unique eğlenmene bak.

Takımı
Besiktas
Demese olmaz ama kendisi yazmış bulan here desin diye kendisi demezse yani ayıp olur summer3:

O yüzden yazdım zaten ama kimseye yaramıyo belli.Yavaş yavaş tecrübe kazanıyorum bu konuda.

bosa here demenin manası yok arkadasların dediği gibi dal gitsin manadan anlarlar ben bi keresinde %1 hpde buldm kesen adam dc yemiş birde neden here demedin diodu bna pt yürüyün işinize dedim :thumbsup:

EmmaW

tg-uri-isy gibi uniquelerde pt yapılmaz baştan hata yapmışsın en fazla 2-3 kişi yapılır onlarda yakın arkadaşındır zaten böyle uniquelerde 90lvl civarı bulursan çekeceksin başka kesme oranın çok az tabi uri ve tg de 2dk keseceksin ama isy'nun kesmesi biraz daha uzun olduğu için çekmen lazım yani kısacası.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Geçen gün Tigris 'te İvy ya popsu poklu ivy buldum %100 hp 'de .. Partim bile yok, arkadamdan 3 wizard geldi tam zerk + dewil bastım küt pk oldu idiotun teki .. Res Scroll ile kalktım onu kestim yine dalmaya devam ettim normal, bu sefer bir diğeri küt pk oldu :lol: Yine kalktım onu da kestim o sıra 3. sürekli dalana yazdı tabii .. Hiç üzülmedim ama yani bir ivy için bile bu kadar düşülüyorsa ayıp valla .. Ayrıca adamlar wizard ben x-bow :mrgreen:

ben areste 80lwl xbowum isy tepeme düştü taxi yaparken bi daldm allah ne verdiyse elitlerden moba tıklayamadlar tabi bn kestim :rolleyes1:

@EmmaW.
Kenara çekmeme gerek yok ki çekmeden de kestim ben.Zaten here filan demicem bundan sonra.Ayrıca private sro olduğu için 95 spear nuker çok ideal.58 80 Soul Spear serisiyle 50k - 50k vuruyorum.Damage sınırı da bu yönden işime geliyor :wink1:

B7B

rank8
3-4 atack yap sonra here de o ara full mp ye bas zaten anlamazlar gelincede %80 felan olur zaten 95 levelsin yazık olmuş

Yukarı Alt