Sayın Yönetim Ben Ulu Önderimiz M.Kemal Atatürk Adına Bir Bölüm Açılmasını İstiyorum.

sanırım bu sitenin konusuna uygun olmaz.. silkroad bilgi paylaşım sitesinde olmaz gibi geliyor..

bannedddd

Buralıyım
JasonWalker demiş ki:
sanırım bu sitenin konusuna uygun olmaz.. silkroad bilgi paylaşım sitesinde olmaz gibi geliyor..
Konu MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ise bal gibi de olur. Wink Ayrıca dediğine bakacak olursak Silkroad ile ilgili olmayan bir sürü kategori var forumda. En basit örneği kızlar ile ilgili olan kategori. :lol:

Ben de MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ile ilgili bir kategori açılması taraftarıyım. extraokk

bannedddd

Buralıyım
ElazigLee demiş ki:
Peki diyelimki acildi
Ne olacak orada ne yapmayi planliyorsunuz
Question
Ne bileyim Atatürk ile ilgili bir arşiv var ben de içinde güzel şeyler var paylaşabilirim. Yani paylaşacak bir sürü şeyler var. Wink

Atatürkle ilgili bölüm açlısın hayat öyküsü resimleri gibi konular yer alır
(ben gönüllü günceller ve haberler de koyarım)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
pek bir aktiflik olmaz açtığımızla kalırız ama gene de düşünmek lazım Wink

her ne kadar guzel dusunceler olsa da art niyetli kendini bilmezler damlarlar bu konulara en iyisi kalbinizde devam etsin sevgimiz gostermesek de

pfffffff

Aileden
Evet simdi birden dusundumde:
mesela konuyu actik 1 2 ay gecti, birgun bir bakariz birisi bayraga birisi ataya saymis sovmus
benim burum kemiklerim sizlar Confused

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_AvRiL_ demiş ki:
her ne kadar guzel dusunceler olsa da art niyetli kendini bilmezler damlarlar bu konulara en iyisi kalbinizde devam etsin sevgimiz gostermesek de
bu açıdan bakmak lazım konuya ve konu hassas Wink

A

Anonymous

Guest
bence bunları yapmak için özel bi bölüm açmaya gerek yok ne paylaşılmak isteniyosa off topiçte de paylaşabilir. benim fikrim bu. Wink

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
pek bir aktiflik olmaz açtığımızla kalırız ama gene de düşünmek lazım Wink

ya bencede olmaz..herkes birden paylaşıcak..sonra durucak topiğe bile bakmıycak aynı Ödev Paylaşım yeri gibi..ordada fazla bir hareketlilik yok gerek yok..böyle konulara Off topicte paylaşabilirsiniz.. extraokk Atatürk ve Hayatı diye açarsınız..herşeyini paylaşırsınız edersiniz Sabit olur bu kadar gerek yok özel bir yerin açılmasına. extraokk

okan abi tek atatürkle ilgili olmasın diyosanız diğer devlet büyükleride açılacak bölümde olsun
ismet inönü
turgut özal
süleyman demirel gib
i extraokk

Yukarı Alt