Windy

Mithrandir isimli charımızdaki itemleri kendisine güvendiğimiz için verdiğimiz ve bir daha geri alamadığımız çocukla konuşmalarımdan sadece bir kare buyrun.

bunu yapan sitedeki eski AdanaLee* eski nicki Shanny

oyundaki charlarının isimleri;

v0 - Bank

bu charlara asla ve asla güvenmeyin,size neyin üstüne yemin ederlerse etsinler güvenmeyin,ASLA.

Böylelerine acıyorum doğrusu ne diyeyim bi vipdeki eski günlere bakıyorum bide bunlara..Serverda güven adına insanlık adına hiç birşey kalmamış :confused1:

Ben suçu bu çocukları böyle eğiten ailelerde ararım kardeşim. WT neden yapmadı hiç WW niye yapmadı ben niye o kadar soyuldum diye 1 char soymadım ?
Onu öyle yetiştiren aileye yazıklar olsun

Windy

sitedeki eski AdanaLee* eski nicki Shanny kendisi bizim dmodlarımızdandı

oyundaki charlarının isimleri;

v0 - Bank

bu charlara asla ve asla güvenmeyin,size neyin üstüne yemin ederlerse etsinler güvenmeyin,ASLA.

NiGHTMaRe

Aileden
evt bu adam birkaç char daha sormuştu
ps: oyunda guveneceğiniz tanıdığım birkaç kişi;
LEQION mu ne var nicki unuttum
Aragorn
RaFFiNe
ZeroFire fln
ama zerofire bıraktı galiba charı

Takımı
Galatasaray
işte .. insan değil bunlar ve böyleleri daha cok var neyse giden bizim itemler olsun WT nin dediği gibi ben yine yaparım o itemleri ama vipden artık soğudum,hayatımda kastığım en iyi çardı.. Mithrandir WT ninde emekleri vardı carda ama sonu böyle olacakmış demekki ..

beyler orada gecen o çocukların ne suçu vardı lafı benim için ben InTerpoL. Bu bebe benim charıda çaldı hemde +9 glavie +6 +5 set vs..
ayrıca allaha kufur kelımesı gecdı globalı atan Quwisky benim yanlıs anlasılmasın ıngılızce bılmeyenler varsa onu telefuz edeyım jack sparrow denen şerefsiz Allah'a kufur ettı bende gmlere şikayette bulundum Ayrıca ToDanger in yazdığı güvenilir kişiler listesine benide ekleyebilirsiniz . Ben Alper bütün Türkler Tanıyo beni...
ayrıca v0 yani Bank ın yanına 1 - 1,5 ay sonra tarafımca gıdılecekdır adresı vardır.
Çok merak ediyorum pc basında ettiği küfürleri edebilecekmi acaba...
Neyse herkes kendine iyi baksın..

beyler orada gecen o çocukların ne suçu vardı lafı benim için ben InTerpoL. Bu bebe benim charıda çaldı hemde +9 glavie +6 +5 set vs..
ayrıca allaha kufur kelımesı gecdı globalı atan Quwisky benim yanlıs anlasılmasın ıngılızce bılmeyenler varsa onu telefuz edeyım jack sparrow denen şerefsiz Allah'a kufur ettı bende gmlere şikayette bulundum Ayrıca ToDanger in yazdığı güvenilir kişiler listesine benide ekleyebilirsiniz . Ben Alper bütün Türkler Tanıyo beni...
ayrıca v0 yani Bank ın yanına 1 - 1,5 ay sonra tarafımca gıdılecekdır adresı vardır.
Çok merak ediyorum pc basında ettiği küfürleri edebilecekmi acaba...
Neyse herkes kendine iyi baksın..
Bu aarada şu andakı charımın adı : XQuwiskyX

Yukarı Alt