1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bir İçeriye Bakarsınız Sevinirim Extraloob Ailesi :=)

1. TheBigDady

TheBigDady Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar mühendisi
    Merhaba Sevgili Extraloob Ailesi Ben Webmasterım Demek Pek Yakışmaz bana daha başlıyalı 3 ay oldu ama acemiyim photosop öreniyorum sizin sayenizde pc memberlarınız sayesinde bana çok yardımcı oldunuz sizinle 6 ayım geçti Ve bundan dolayı da çok mutluyum inanınki zaman ne çabuk geçiyor böyle oyunlara insan kendisini kaptırdığı zaman kendisini hiç birşey kazanmyor Ben Silkroad Oyuncusuyum Bunu Tüm arkadaşlara bildiriyim'ki Hiç Bir faydasını görmedim Açıkçası Size Şöyle Bİr Öeri Gösteriyim ;
    Biraz Mantıksal Olarak Düşündüğümüzde Charlar Pre Olmadan Kazılmaz En Sağlam Pre Plusla Çok Daha Hızlı Lwl kasarsınız ee bu preye en düşük 45 tL veriorsunuz Bide bunun botu var botsuz hayatta bir charı kasamazsınız botta 15 Diyelim 60 Tl oldu şimdi 60 tL gitti cebimizden :) Bu 60 Tlye En Düşük Bİr Fakir Aile Geçiniyor Arkadaşlar 2 Haftalık Maışı Bir Fakirin Yani Bu Parayı Yurt Dışına Kendi Elimizle Yolluyoruz Bilmem Katılırmısınız Neyse Ben Fazla İleriye Gitmiyim..! Ben 3 Aydan Beri Webmasterlıkla İlgileniyorum Forum Kurma Vs... O 60 Tl Yi Hiç Harcamadım Ve Bir Site Kurdum İlk Başladığmda Ve Dedimki Müslümanlığı Yayıcak Bir Site Olsun Bu Site Ve Girişimim Gerçekleşti Size Şukadar Diyim'ki bu işler boş herneyse Forumda Gezerken Bir Başlık Gördüm Ve Hemen Girdim;
    ||| Extraloob.Com Web Tasarımı ve Banner Hizmetleri |||
    Bir Site Kurmayı Düşünüyorum Başlığınızda Msn Adresiniz Belirtilmemiş :think: Msn Adresinizi Verirseniz Çok Memnun Olacağım Herkze İyi Çalışmalar Sevgili Extraloob Ailesi

2. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
    Bazıları silkroadla, bazıları ps vb. şeylerle vakit geçirmeyi sever. Kendi adıma konuşuyorum:
    Ben silkroadla vakit geçiriyorum. Dediğin doğru, 60 lira falan başta gidiyor. Hatta bende harcadım 70 lira.
    Ama annem, babam ve abimin haftalık sigara paraları da 65 lira.
    Ben bu durumda oyuna verdiğim 70 liranın ailemin bütçesine çok zarar vermeyeceğini düşünüyorum.(Kaldı ki kendi harçlıklarımla biriktirdim.)
    Yani;
    Onların içtikleri sigaranın bana, benimn silkroadımın da onlara faydası yok.
    Başında ben de para vermenin yanlış olduğunu düşünüyordum ama bu oyunda bir yerlere gelmek istiyorsan biraz para harcayacaksın.

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    kimisi oynar kimisi oynamaz insanlar dil dil ırk para ile ayırılamazlar, ben sro oynar ayda 100 tl harcarım ama hiç sokağa çıkmam masrafım olmaz diyende vardır, babam sigara içiyor bende sro oynuyorum diyende vardır hepsi haklıdır.

4. TheBigDady

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar mühendisi
    Tabikide Haklıdır Ben Haksız Değildir Demiyorum Birazcıkda Fakir Müslüman Kardeşlerimizi Görelim Dedim Abartılacak Bİr Şey Yok :)

5. TheBigDady

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar mühendisi
    ||| Extraloob.Com Web Tasarımı ve Banner Hizmetleri |||
    Bir Site Kurmayı Düşünüyorum Başlığınızda Msn Adresiniz Belirtilmemiş Msn Adresinizi Verirseniz Çok Memnun Olacağım

6. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
  7. F10diP|

F10diP| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0